Krištopāns un Ņeverovska vēlreiz kļūst par gada labākajiem handbolistiem

Daini Krištopānu un Lauru Ņeverovsku ekspertu balsojumā atzina par 2015.gada labākajiem Latvijas handbolistiem, un šo godu abi sportisti nopelnīja otro gadu pēc kārtas, pirmdien informēja Latvijas Handbola federācija. Balvas laureāti saņems starptautiskajā Rīgas domes kausa izcīņā, kas risināsies no 26. līdz 28.decembrim.

Vīriešu konkurencē tāpat kā pirms gada sīvākā cīņa izvērtās starp Eiropas Handbola federācijas (EHF) Čempionu līgā spēlējošo Baltkrievijas kluba Brestas "Meškov" handbolistu Krištopānu un Vācijas 1. Bundeslīgā spēlējošo Aivi Jurdžu, kurš pārstāv DHfK "Leipzig". Abus spēlētājus balsojumā šķīra tikai seši punkti un Krištopānam par labu bija tas, ka viņu 12 no 18 anketām ierindoja pirmajā pozīcijā.

Krištopāns summā saņēma 102 punktus un otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas gada handbolistu. Savukārt Jurdžs, kurš gada handbolista godu izpelnījās 2013.gadā, iekrāja 96 punktus, bet turpmākajās pozīcijās ierindojās Evars Klešniks, Ģirts Lilienfelds un Jānis Pavlovičs.

Sieviešu konkurencē Laura Ņeverovska saņēma 62 punktus un divas pirmās vietas anketās, ar ko bija pietiekami, lai otro gadu pēc kārtas tiktu pie gada handbolistes lauriem. Par 12 punktiem atpalika 2013.gada labākā handboliste Elita Ekkerte. Viņai eksperti piešķīra vairāk pirmo vietu - četras, tomēr balsu skaitas citās anketās bija nepietiekams, lai apdraudētu Ņeverovskas pozīcijas balsojumā.

Cīņa par otro līdz ceturto pozīciju izvērtās gana spraiga, jo dalībnieces šķīra tikai septiņi punkti. Otro vietu ieņēma Ekkerte ar 50 punktiem, tikai četrus punktus no viņas atpalika Simona Ārmane, bet septiņus – Kristīne Daņiļenko.

Balsojums notika no 23. novembra līdz 18. decembrim. Katrs eksperts papildus jau nominētajiem sportistiem varēja pievienot arī vienu paša izvēlētu spēlētāju.

Eksperti Latvijas labākos handbolistus nosaka kopš 2013.gada, kad par labākajiem tika atzīti Jurdžs un Ekkerte. Savukārt pērn Latvijas labāko handbolistu gods tika Krištopānam un Ņeverovskai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti