Karro Itālijā izcīna 11.vietu PČ motokrosā posmā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Latvijas motokrosa braucējs Matīss Karro svētdien Itālijā izcīnīja 11. vietu pasaules čempionāta (PČ) posmā Itālijas "Grand Prix" prestižākajā MX1 klasē, pavēstīja organizatori. Pirmajā braucienā Karro ieguva 12.vietu, bet otrajā braucienā finišēja 11.pozīcijā. Pirms PČ sacīkstēm Trentino risinājās Eiropas čempionāta posms, kur uzvaru 125 kubikcentimetru klasē izcīnīja jaunais Latvijas krosa braucējs Pauls Jonass.

Karro Itālijas "Grand Prix" kopvērtējumā divu braucienu summā nopelnīja 19 punktus un PČ kopvērtējumā ar 29 punktiem ir 19.vietā. Trentino MX1 klasē startēja arī Augusts Justs, kurš posma summā ieņēma 18. vietu un nopelnīja septiņus punktus. Braucienos Justs ieguva 18. un 17. vietu.

Abos braucienos ātrākais bija itālietis Antonio Kairoli, kurš ar 192 punktiem ir līderis arī kopvērtējumā.

MX2 klasē Roberts Justs sestdien kvalifikācijā nefinišēja un svētdien nestartēja. Savukārt 16 gadu vecais Jonass bija ātrākais abos EČ pirmā posma braucienos, kur aiz sevis atstāja tuvāko sekotāju zviedru Antonu Lundgrēnu. Pa vienam braucienam notika sestdien un svētdien.

Nākamais posms MX1 klasē būs 21.aprīlī, Sevljevo, Bulgārijā.