Kanoists Iļjins izcīna sudraba medaļu U-23 pasaules čempionātā

Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins sestdien Kanādā izcīnīja sudraba medaļu 1000 metru distancē U-23 pasaules čempionāta finālbraucienā, liecina organizatoru informācija.

Iļjins finālbraucienā finišēja pēc trim minūtēm un 57,136 sekundēm, no čempiona baltkrieva Maksima Pjatrova atpaliekot 1,752 sekundes. Savukārt bronzas medaļnieku poli Mihalu Kudlu Iļjins apsteidza par 1,207 sekundēm.

Latvijas smailīšu divnieks (K-2) Andrejs Kostenko/Juris Apters U-23 sacensībās 1000 metros B finālā palika pēdējie 9.vietā un kopvērtējumā ierindojās 18.vietā.

Vēlāk sestdien pusfinālā 200 metros U-23 vecuma grupas ieskaitē startēs kanoists Miķelis Ežmalis, kā arī Kostenko/Apters. Pasaules junioru un U-23 čempionāts Niagārā beigsies svētdien.