Kanoists Iļjins finišē ceturtais U-23 Eiropas čempionātā (papildināts)

Kanoe airētājs Dagnis Iļjins sestdien Polijā ieguva 4.vietu un palika soli no medaļas U-23 Eiropas čempionātā (EČ) 1000 metru distancē, informēja organizatori. Jūnija vidū Portugālē Iļjins izcīnīja 5.vietu 1000 metros Eiropas čempionātā pieaugušajiem.

(papildināts pēc pusfināliem 200 metros)
Cīņā par U-23 čempionāta godalgām Iļjins finālbraucienā no uzvarētāja čeha Martina Fuksas atpalika 2,332 sekundes. No bronzu nopelnījušā spāņa Djego Romero Iļjinu šķīra 0,200 sekundes. Otrais finišēja baltkrievs Maksims Pjatrovs, uzvarētājam zaudējot 0,740 sekundes.

Kanoe airētājs Arnolds Kudrjavcevs sestdien 1000 metru distancē ierindojās 14.vietā junioru konkurencē. Viņš finišēja piektais B finālā, no uzvarētāja baltkrieva Vadzima Aleksejeviča atpaliekot 3,384 sekundes. Deviņi spēcīgākie startēja A finālā.

Smailīšu divniekiem astotie B finālā finišu sasniedza Tomass Sārts/Aksels Kozlovskis, ierindojoties 17.vietā kopvērtējumā. Savukārt B finālā smailīšu četriniekiem Hedijs Brunevičs, Edgars Andžs, Dāvis Ciršs un Aldis Vilde palika 9.vietā un ieguva 18.vietu kopvērtējumā.

A finālā 200 metros sestdien iekļuva kanoists Miķelis Ežmalis U-23 grupā un smaiļotājs Roberts Akmens junioriem.  Ežmalis un Akmens uzvarēja savos pusfināla braucienos. B finālā junioriem svētdien airēs kanoists Rahmats Stromanis, smailīšu divnieks Alberts Vinklers/Vasilijs Andriško, smaiļotāja Madara Aldiņa, bet U-23 ieskaitē - smaiļotājs Kaspars Tīklenieks un smailīšu divnieks Jānis Andersons/Ģirts Alksnis.

Eiropas U-23 un junioru čempionāts Poznaņā beigsies svētdien.