Panorāma

KNAB vēlreiz ierodas Austrumu slimnīcā

Panorāma

LIZDA nespēj vienoties ar IZM

Stadions sēdvolejbolam un ratiņbasketbolam

«Jaunķemeros» atklāj sēdvolejbola un ratiņbasketbola laukumus

Turpmāk mūsu paralimpieši varēs trenēties daudz labākos apstākļos, jo kūrorta rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri" trešdien, 29.jūnijā, atklāti sēdvolejbola un ratiņbasketbola laukumi. Stadions piemērots gan treniņiem, gan sacīkstēm, jo aprīkots ar tribīnēm un atbilst visiem sacīkšu standartiem. Latvijas izlases puiši šodien jau izmēģināja jauno segumu.

Sēdvolejbola izlases puiši iekarst spēlē. Pirmo reizi Latvijā cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir iespēja ar vasaras sporta veidiem nodarboties nevis pielāgotos, bet īpaši viņiem radītos laukumos, kur tīkla augstums un segums jau domāts tieši viņiem.

Ratiņbasketbola izlases vīriem tikt pie bumbas nav tik viegli. Arī pasākumā klātesošie mazie apmeklētāji grib iemest savu divpunktnieku. Tas nekas, ka bumba gandrīz lielāka par pašu.

Treneri zina, ka tieši sports daudzus jauniešus pēc autoavārijām, kurās zaudētas vai paralizētas kājas, izvilcis no depresijas. Citi tikai pēc avārijas sāk nodarboties ar sportu.

"Tas veselībai diezgan daudz nāk par labu, jo tomēr visas muskuļu grupas tiek darbinātas. Rehabilitācija ir vajadzīga, un bez sporta tomēr nevar," teica Ratiņbasketbola sporta federācijas izpilddirektors Aigars Miklāvs. 

Mūsu izlase nākamnedēļ dodas uz Bosniju, uz Eiropas čempionātu B divīzijā. "Cīnīsimies par augstākajiem mērķiem. Cerams, ka sasniegsim. Mērķi ir augstākie," atzina Latvijas ratiņbasketbola izlases dalībnieks Kārlis Podnieks.

Laukums tapis gada laikā par kūrorta rehabilitācijas centra "Jaunķemeri" līdzekļiem sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju. Pirmās starptautiskās – Baltijas mēroga sacensības – jaunajā stadionā tiks aizvadītas jau šajā nedēļas nogalē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti