Jātnieks Vārna uzvar Pasaules kausa posma sacensībās Sanktpēterburgā

Andis Vārna ar ķēvi KS Coradina svētdien Sanktpēterburgā, Krievijā, uzvarēja Pasaules kausa posma sacensībās "Grand Prix" maršrutā, informēja Latvijas Jātnieku federācijā. Divas uzvaras zemāka ranga maršrutos guva arī Kristaps Neretnieks.

Vārna ar KS Coradina maršrutā ar 140 līdz 160 centimetru augstiem šķēršliem uzvarēja otro gadu pēc kārtas, kas konkūrā ir ļoti rets panākums. Aizvadītās sacensības bija pasaules reitinga ieskaites maršruts, kā arī kvalifikācijas maršruts Eiropas čempionātam, kas augustā notiks Vācijā.

Pirmajā sacensību dienā lielā apļa maršrutā ar 145 centimetru augstiem šķēršļiem uzvarēja Neretnieks ar Zuko S - arī šis bija pasaules reitinga ieskaites maršruts. Neretnieks guva uzvaru arī otrajā sacensību dienā jaunzirgu maršrutā ar Giggolo. Tuvāko sekotāju Latvijas duets apteidza par vairāk nekā piecām sekundēm.

Latviju Pasaules kausa posmā Santpēterburgā pārstāvēja trīs jātnieki – Vārna, Neretnieks un Aigars Bregže. Latvijas jātnieki sacensībās Sanktpēterburgā startēs arī šīs nedēļas nogalē.