Jātnieks Bregže uzvar Latvijas ziemas čempionātā konkūrā

Aigars Bregže ar zirgu Val di Sole nedēļas nogalē Kleistos uzvarēja Latvijas ziemas čempionāta izšķirošā ceturtā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā galvenajā maršrutā un palika nepārspēts arī kopvērtējumā, informēja organizatori.

Posma galvenajā maršrutā ar līdz 135 cm augstiem šķēršļiem startēja 11 sportiskie pāri, no kuriem tikai divi pamatdistanci veica bez soda punktiem un sacentās pārlēkšanā. Uzvarēja Bregže ar Val di Sole, bez soda punktiem finišējot pēc 44,86 sekundēm. Otro vietu ieguva Aleksandrs Šakurovs ar Cabaletta, nopelnot četrus soda punktus. Trešais bija Andis Vārna ar Celestial.

Kopvērtējumā iekļāva četros posmos sasniegtos trīs labākos rezultātus. Bregže iekrāja 56 punktus un par viena punkta tiesu apsteidza Sabīni Siliņu, bet trešais bija Ģirts Bricis ar 53 punktiem.

Tikai trīs posmos startējušais Bregže pēc sacīkstēm bija gandarīts par uzvaru divos posmos pēc kārtas un kopvērtējumā. Pērn Latvijas ziemas čempionātā Bregže bija otrais. Ar Val di Sole viņš šosezon plāno vairāk startēt ārpus Latvijas, lai pierādītu zirga spēkus arī citvalstu sacīkstēs.