Ievieš rīku sportistu pasargāšanai no agresijas sociālajos medijos

Uzņēmums "Sportradar" ir izstrādājis atbalsta rīku sporta organizācijām, lai pasargātu sportistus no apvainojumiem un nozākāšanas sociālajos medijos. Jaunā platforma būs pieejama visām sporta federācijām, līgām un vadošajām organizācijām, lai sargātu sportistu mentālo veselību un nepieļautu kaitējumu tiešsaistes saziņā, trešdien vēstīja insidethegames.biz.

"Sportadar Integrity Services" piedāvātais pakalpojums identificē anonīmos troļļus un viltus kontus, kas tiek izmantoti sportistus apvainojošu un pazemojošu komentāru publicēšanā. Vienlaicīgi tiek iegūta informācija par pārkāpēju uzvedības modeli. 

Uzņēmums iegūto informāciju var nodot sadarbības partneriem, kā arī sniegt turpmāku atbalstu sadarbībā ar likumsargiem un veikt nepieciešamās darbības apvainojumos izmantoto kontu slēgšanai. 

Rīks jau ir veiksmīgi izmēģināts tenisa sacensībās Vācijā un ASV, kur piedalījās melnādaini sportisti. 

"Sportradar" rīkotājdirektors Andreass Krannihs uzsvēra, ka ieviestais rīks veicinās sportistu pasargāšanu un nākotnē, kad cilvēki būs pārliecinājušies par tā efektivitāti, varētu nodrošināt interneta vidē patiesas pārmaiņas, nepieļaujot agresīvas izpausmes.

Līdz šim "Sportradar" lielākos panākumus guva sporta sacensību uzraudzībā, lai atklātu aizdomīgas spēles, ar kuru rezultātiem varētu būt notikušas manipulācijas derību uzņēmumu krāpšanai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti