Sporta ziņas

LAT-EST sieviešu basketbola līga. RSU - «Audentese Spordiklubi». Anna Buša

Sporta ziņas

Latvijas futbola izlase rīt turpinās Nāciju līgas turnīru

EHF Izaicinājumu kausa izcīņa. «Celtnieks Rīga»-«Holon Yuvalim». Raitis Puriņš

Handbolists Puriņš: «Celtniekam» EHF Izaicinājuma kausā pietrūka spraigu maču pieredzes

Rīgas "Celtniekam" nedēļas nogalē neizdevās pārvarēt Eiropas Handbola federācijas (EHF) Izaicinājuma kausa otro kārtu, kurā komanda divu spēļu summā zaudēja Izraēlas klubam Holonas "Yuvalim". Mājinieku handbolists Raitis Puriņš intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka komandai pietrūka spraigu maču pieredzes. 

Debitējot EHF Izaicinājuma kausa turnīrā, "Celtnieks" sestdien pieveica pretiniekus ar rezultātu 33:31, taču dienu vēlāk zaudēja ar 25:29, ar divu vārtu deficītu ciešot neveiksmi abu maču summā (58:60).

"Celtnieks" par daudz kļūdījās, bet pretiniekus arī pavilka vārtsargs, pēc zaudējuma atzina Puriņš. Turklāt izraēlieši spēlēja Latvijas komandai neierastu aizsardzība un "Celtniekam" gūt panākumu liedza arī pašu kļūdas. Pēdējos mačus Latvijas čempionātā "Celtnieks" vinnēja ar ļoti lielu pārsvaru, tādēļ spraigās situācijās Holonas "Yuvalim" bija pārāki, pastāstīja Puriņš.

Atbildes spēlē "Celtnieks" spēja pietuvoties līdz vienu vārtu deficītam, kas būtu ļāvis gūt uzvaru summā, tomēr komanda tobrīd nenocīnījās līdz galam, teica Puriņš. Viņš piebilda, ka "Celtnieks" neizmantoja iespēju pēdējās piecas minūtes spēlē padarīt pavisam savādākas.

Saistītie raksti
Citi
Sports
Jaunākie
Interesanti