Girgensons un Kažemāka triumfē Jūrmalas pusmaratonā

Ar Jāņa Girgensona un Anitas Kažemākas uzvaru sestdien noslēdzās Jūrmalas pusmaratons, kur dažādās distancēs piedalījās vairāk nekā tūkstotis skrējēju no Baltijas valstīm un vairākām citām tuvējām kaimiņzemēm, informēja sacensību organizatori.

Girgensons vīriešu konkurencē pusmaratonu veica vienā stundā, astoņās minūtēs un trijās sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Rolands Kaimiņš, kurš uzvarētājam zaudēja minūti un 22 sekundes, bet trešais mērķa līniju šķērsoja Kristaps Bērziņš ar rezultātu viena stunda, 10 minūtes un 32 sekundes. 

Kažemāka dāmu konkurencē uzvarētājas titulu nodrošināja ar rezultātu viena stunda, 19 minūtes un četras sekundes. Kitija Valtere finišu sasniedza trīs minūtes un 39 sekundes vēlāk, iegūstot otro vietu. Trešā bija Liene Bernsone ar rezultātu viena stunda, 25 minūtes un 44 sekundes.

Savukārt 10 kilometru distanci visātrāk noskrēja Reinis Hartmanis - 34 minūtes un 23 sekundes, turpretim sievietēm ātrākā bija Jeļena Ābele ar rezultātu 38 minūtes un 39 sekundes.

Albertu ģimene saņēma balvu kā kuplākā saime piecu kilometru ģimenes skriešanas un nūjošanas distancē, bet Jūrmalas pilsētas dome nopelnīja balvu, kā visplašāk pārstāvētā nūjotāju komanda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti