Rīta Panorāma

Ukrainā valsts kontrolē pārņemti vairāki lieli uzņēmumi

Rīta Panorāma

Intervija ar LPS padomnieci veselības un sociālajos jautājumos Ilzi Rudzīti

Intervija ar galda hokejistiem Ati Sīli un Edgaru Caicu

Ģimenes un jauniešus aicina piedalīties vērienīgos galda hokeja svētkos Rīgā

Latvijas Galda hokeja federācija (LGHF) aicina ģimenes ar bērniem un jauniešus bez maksas piedalīties vērienīgos galda hokeja svētkos "Sarauj 2022", kas 12. novembrī notiks Rīnūžu vidusskolā Rīgā.

Sporta svētkus varēs apmeklēt visas dienas garumā no plkst. 10 līdz 17 gan kopā ar ģimeni, gan individuāli un kopā ar draugiem, otrdien Latvijas Televīzijā pastāstīja galda hokejists Atis Sīlis. 

Svētkos notiks LGHF rīkotas iepazīšanās galda hokeja sacensības pieredzējušu spēlētāju un Latvijas nacionālās izlases dalībnieku pārraudzībā. Sacensību galvenais tiesnesis būs pasaules čempiona titulu galda hokejā ieguvušais Sīlis.

Galda hokeja iepazīšanās spēles notiks uz 80 galdiem, kas tiks sadalīti 16 sektoros. Katrā sektorā vienlaikus apļa turnīru izspēlēs 11 dalībnieki. Labākie galda hokeja spēlētāji saņems diplomus un ielūgumus uz galda hokeja Pasaules tūres posmu "Rīgas kauss", kas notiks 2022. gada 3. decembrī.

LGHF ir atguvusies pēc Covid-19 ierobežojumiem, kas bija izaicinājums ikvienai sporta federācijai. Pasākums "Sarauj 2020" veiksmīgi notika tiešsaistē, bet "Sarauj 2021" tika atcelts pandēmijas ierobežošanas nosacījumu dēļ.

Pasākumu "Sarauj 2022" organizē LGHF sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti