Ēģiptes handbola izlase uz Rīgu pošas iespējami labākajā sastāvā

Ēģiptes handbola valstsvienības galvenais treneris Marvans Ragabs nosaucis sastāvu gaidāmajam Rīgas domes kausam, kas no 26.decembra līdz 28.decembrim notiks Olimpiskajā sporta centrā, informēja Latvijas Handbola federācijas mārketinga speciālists Jānis Pārums. Sastāvā iekļauti 19 spēlētāji, un tas būs teju spēcīgākais iespējamais.

Pazīstamākais spēlētājs Ēģiptes izlasē noteikti ir 31 gadu vecais Ahmeds El-Ahmars, kurš valstsvienības rindās oficiālās spēlēs guvis vairāk nekā 957 vārtus 236 spēlēs. Profesionālo karjeru 2004.gadā El-Ahmars sāka klubā “Zamalek SC”, kurā nospēlēja līdz pat 2012.gadam. El-Ahmars divreiz kļuvis par rezultatīvāko “IHF Super Globe” turnīrā, divreiz piedalījies olimpiskajās spēlēs, piecreiz pasaules čempionātos. Kopā ar pārstāvētajiem klubiem bijis gan Ēģiptes, gan Kataras čempions, Āfrikas Čempionu līgas uzvarētājs un Vācijas kausa ieguvējs.

Kopumā Ēģiptes izlases sastāvā iekļauti 19 spēlētāji, no kuriem 11 šī gada janvārī piedalījās Katarā notikušajā pasaules čempionātā, izcīnot 14.vietu. Par rezultatīvāko Ēģiptes izlases rindās kļuva tieši El-Ahmars, kurš piecās spēlēs izcēlās ar 27 vārtu guvumiem.

Šobrīd Ēģiptes izlase atrodas Lietuvā, kur no 10.decembra līdz 24.decembrim aizvada treniņnometni, bet uzreiz pēc tam dosies uz Rīgu. Rīgas domes kauss ēģiptiešiem būs viens no noslēdzošajiem sagatavošanās posmiem nākamā gada sākumā gaidāmajam Āfrikas čempionātam, kas no 21.janvāra līdz 30.janvārim notiks tieši Ēģiptē. Šajā turnīrā ēģiptieši triumfējuši piecreiz (1991., 1992., 2000., 2004., 2008.). Pēdējos divos čempionātos Ēģipte palika trešā, bet 2010.gadā pašu mājās nācās samierināties ar sudrabu.

Starptautiskais nacionālo izlašu turnīrs Rīgas domes kauss šogad norisināsies jau 18. reizi. Turnīrā piedalīsies Latvija, Krievija, Baltkrievija un Ēģipte, kas līdz šim Rīgas domes kausā nav piedalījusies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti