Latvijas hokeja virslīga. "Olimp" – "Kurbads"

Pasaules kauss biatlonā

Baltijas līga handbolā. "Tenax" – "Dragunas"

Dobeles «Tenax» spēles galotnē uzveic «Dragunas» handbolistus Baltijas līgā

Baltijas handbola līgā Dobeles “Tenax” sestdien ar 34:33 mājās uzvarēja Lietuvas klubu Klaipēdas “Dragunas”, panākumu nodrošinot pašā mača izskaņā. Uzvarētājiem ar septiņiem vārtiem rezultatīvākais bija Aivis Jurdžs.

Pirmajā puslaikā ilgu laiku vadībā atradās lietuvieši. Pretinieki viegli guva vārtus un zemgaliešu aizsardzības bastioni likās viegli pārvarami. Toties uzbrukumā “Tenax” rindās galvenais snaiperis bija Aivis Jurdžs. Puslaika gaitā mājinieki spēli izlīdzināja un tā beigās jau ieguva trīs vārtu pārsvaru (21-18). Pēc pārtraukuma viss turpinājās iepriekšējās sliedēs un vadībā bija dobelnieki. Tomēr apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām pēkšņi viņu uzbrukumi iestrēga un “Dragunas” pārņēma vadības grožus. Kolektīvām pūlēm “Tenax” panāca izlīdzinājumu un pēdējā minūtē jau ritēja laimes spēle. Tajā veiksmīgāki bija “Tenax” handbolisti, kas guva dramatisku uzvaru.

“Tenax” handbolists Māris Veršakovs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka uzvarēt visvairāk palīdzēja raksturs.

Ar piecās spēlēs gūtiem četriem punktiem “Tenax” ieņem ceturto vietu spēcīgākajā A grupā, bet līderes ir Minskas un Zaporižjes komandas.