Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" – "Kalev"/TLU

Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Metta"

Latvijas handbola čempionāts. "Jūrmalas Sports" - "Dobeles Tenax"

Dobeles «Tenax» handbolisti pārliecinoši uzvar «Jūrmalas Sports» vienību

Latvijas handbola čempionvienība Dobeles “Tenax” svētdien viesos ar 31:21 uzvarēja mājinieci “Jūrmalas Sports” vienību.

Dobeles komanda šosezon spēcīgi papildinājusi sastāvu – klubam pievienojies ilggadējais Vācijas Bundeslīgas spēlētājs Aivis Jurdžs, kā arī Māris Veršakovs, kurš iepriekš spēlēja Vācijas trešajā līgā. Viņš gan spēli noraudzījās no tribīnēm, jo savainojis elkoni.

Spēles sākumā “Jūrmalu” spēlē noturēja vārtsargs Viktors Turkupols. Neskatoties uz to, “Dobele” drīz vien iekrāja piecu vārtu pārsvaru. Dodoties pārtraukumā, dobelnieki jau bija vadībā ar 16:11.

Otrajā puslaikā dobelnieki spēlēja daudz ātrāk un neatstāja mājiniekiem nekādas cerības. Dobeles “Tenax” uzvarēja ar 31:21. Kā atzina Jurdžs, dobelniekiem bija jāgūst vairāk vārtu nekā pretiniekiem, un šis uzdevums tika izpildīts.

Nupat izlozē noskaidrojies, ka Dobeles “Tenax” Eiropas Izaicinājuma kausa trešajā kārtā spēkosies ar Rumānijas bronzas medaļnieci no Turdas. Pirmā spēle pret Rumānijas komandu paredzēta 16. vai 17. novembrī, bet atbildes mačs nedēļu vēlāk.