Dainis Zāģeris gatavs sagaidīt uzaicinājumu uz «Arnold Classic»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Latvijas labākais spēkavīrs Dainis Zāģeris, kurš kļuva par Čempioni līgas līderi, šobrīd par nākamo uzaicinājumu uzskata dalību prestižajā Arnolda Švarcenegera spēkavīru sacensībās “Arnold Classic”. “Ja būs uzaicinājums uz turieni, tad, protams, gatavosimies,” LTV raidījumam “Sporta studijai" atklāja spēkavīrs.

Uzvara Čempionu līgā ir augstākais panākums – Zāģera trenerim Agrim Kazeļņikam bija izdevies tikt tikai otrajā vietā. “Tas ir ļoti prestiži,” uzsvēra Kazeļņiks.

Taču šī prestižā uzvara nenāca viegli. Pēc neveiksmēm Latvijas spēkavīru sacensībās, Zāģeris bija pat nobriedis mest šo nodarbi pie malas. Taču Kazeļņiks nav padevies, nojaušot, ka šoreiz gan varētu būt zelts.

Lielākie cietēji ir ģimene, kuriem Zāģeris nevar atvēlēt pietiekami daudz laika, jo treniņi un sacensības prasa savu. Turklāt treniņi ir smagi. Kazeļņiks Daini mēdzot nomocīt divas stundas tik bargi, ka viņš no angāra, kur notiek treniņi, izrāpojot. Un pēc tam nevarot nosēdēt mašīnā. Naktis esot vēl briesmīgākas. “Ja tas dod rezultātus, esmu gatavs tam visam iet cauri,” noteica pats čempions.

Uzvara Čempionu ligā ir priekšnosacījums, lai saņemtu uzaicinājumu uz prestižajām Arnolda Švarcenegera spēkavīru sacensībām “Arnold Classic”. Līdz šim tajās piedalījies tikai viens latvietis – šā brīža aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. “Ja būs uzaicinājums uz “Arnold Classic”, tad, protams, gatavosimies uz turieni. Bet tur tiešām svari ir diezgan lieli, tur ir jātrenējas diezgan daudz. Tas arī varētu būt nākamais solis,” teic Zāģeris.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti