Cīkstone Skujiņa iegūst 7.vietu pasaules čempionātā

Latvijas cīkstone Laura Skujiņa piektdien Budapeštā pasaules čempionātā sieviešu cīņā ieguva 7.vietu, liecina rīkotāju informācija. Skujiņa pēc zaudējuma otrajā kārtā iekļuva gandarījuma turnīrā, kur līdz cīņai par bronzu tomēr netika.

Sacensības svara kategorijā līdz 67 kilogramiem Skujiņa sāka ar uzvaru pār itālieti Dalmu Caņevu, bet otrajā kārtā zaudēja nākamajai čempionei ukrainietei Alinai Stadnikai-Mahinjai. Ukrainas sportistes iekļūšana finālā nodrošināja Skujiņai dalību gandarījuma turnīrā.

Pirmajā gandarījuma kārtā Skujiņa pārspēja Halinu Ļeučanku no Baltkrievijas, tomēr nākamajā cīņā par vietu gandarījuma turnīra finālā latviete zaudēja Vācijas sportistei Alinei Fokenai.

Latvijas brīvā stila cīkstoņi Imants Lagodskis un Armands Zvirbulis čempionātā iepriekš zaudēja otrās kārtas cīņās. Lagodskis svara kategorijā līdz 96 kilogramiem ieņēma 15.vietu, bet Zvirbulis svarā līdz 84 kilogramiem - 27. vietu. Sieviešu cīņā svarā līdz 51 kilogramam pirmajā kārtā zaudēja Karolina Tjapko.

Pasaules čempionātā vēl startēs Aleksandrs Višņakovs grieķu-romiešu cīņā.