Sporta Studija Vēsturē - Joksts ciemos pie Biedriņa

Sporta Studija vēsturē 14. aprīlis

Cēsu alus/Lekrings florbolisti triumfē Latvijas čempionātā. Fināla emocijas

«Cēsu alus/Lekrings» florbolisti vēl uz gadu patur Latvijas čempionu titulu

"Cēsu alus/Lekrings" florbolisti sestdien Valmierā zelta finālsērijas pēdējā spēlē ar 5:4 noturēja uzvaru pār "Lielvārdi" un otro gadu pēc kārtas izcīnīja zelta godalgas Latvijas čempionātā, informēja rīkotāji. Sērijā līdz četrām uzvarām čempioni panāca 4:1 un nodrošināja klubam sesto čempionu titulu.

Zelta finālsērijas pēdējā spēlē uzvarētājiem trīs vārtus guva Ingus Laiviņš. Cīņas izskaņa bija spraiga, lai gan nepilnas četras minūtes pirms beigu svilpes "Cēsu alus/Lekrings" bija vadībā ar 5:2. "Lielvārde" vārtsargu aizstāja ar laukuma spēlētāju un nedaudz vairāk kā divās minūtēs iemeta divus vārtus, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

"Cēsu alus/Lekrings" uzvarēja finālsērijas pirmajās divās spēlēs (4:3 un 9:6), trešajā cīņā zaudēja (5:11), bet ceturtajā spēlē tika pie uzvaras pagarinājumā (6:5).

Par bronzas medaļniekiem jau iepriekš kļuva "RTU/Inspecta", kas spēlē par 3.vietu ar 7:4 pārspēja FK "Rīga" florbolistus. Bronzas medaļu ieguvējus noteica vienā spēlē.

Jau vēstīts, ka sievietēm par čempionēm kļuva "Rubenes" florbolistes, kas finālsērijā pārliecinoši ar 4:0 pieveica "Ķekavu".