Čerkovskis un Rubļevska pasaules čempionātā iekļūst finālā

Latvijas modernās pieccīņas meistari Deniss Čerkovskis un Jeļena Rubļevska ceturtdien Taivānā sarežģītos laikapstākļos pārvarēja kvalifikāciju un iekļuva pasaules čempionāta finālsacensībās, informēja organizatori.

Čerkovskis ar 4504 punktiem ieguva 4.vietu vienā no trim kvalifikācijas grupām. Vietu finālā garantēja katras grupas astoņi spēcīgākie pieccīņnieki un vēl 12 sportisti atlikušo dalībnieku konkurencē. Čerkovskis grupā dalīja 3.vietu paukošanā (968 punkti), sasniedza 18.vietu peldēšanā (1252) un bija desmitais šaušanas un skriešanas kombinācijā (2284). Trijās grupās startēja 80 dalībnieku.

Taifūna ietekmētajā divas dienas ilgušajā kvalifikācijā sievietēm Rubļevska savā grupā ieņēma 15.vietu ar trijās disciplīnās iekrātiem 3912 punktiem. No divām kvalifikācijas grupām finālā iekļuva pa 12 labākajām, bet vēl 12 dalībnieces noteica pēc rezultātiem abu grupu kopvērtējumā. Rubļevskai kvalifikācijas kopvērtējumā bija 18. labākais rezultāts.

Pēc starta paukošanā un peldēšanā Rubļevska trešdien ar 1964 punktiem ieņēma 13.vietu vienā no divām kvalifikācijas grupām. Paukošanā viņa grupā sasniedza piekto labāko rezultātu ar 972 punktiem, bet peldēšanā ar 992 punktiem ierindojās 29.vietā 34 dalībnieču konkurencē. Savukārt ceturtdien viņa nopelnīja 1948 punktus šaušanas un skriešanas kombinācijā, kas disciplīnā bija 12. rezultāts grupā.

Par iekļūšanu 32 finālistu vidū cīnījās divās grupās sadalītas 69 sportistes. Spēcīgā vēja dēļ skriešanas un šaušanas kombinācijā ugunslīnija bija ierīkota iekštelpās.

Fināli sievietēm un vīriešiem paredzēti attiecīgi piektdien un sestdien. Čempionāta turpinājumā svētdien ieplānota jauktā stafete, kam sekos stafetes sievietēm un vīriešiem nākamo pirmdien un otrdien. Sacensību sākumu ietekmēja taifūns "Trami" ar spēcīgu vēju un stipru lietu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti