Čerkovskis noslēdz desmitnieku EČ modernajā pieccīņā

Deniss Čerkovskis otrdien izcīnīja 10.vietu Polijā notiekošajā Eiropas čempionātā modernajā pieccīņā, informēja organizatori. Abas individuālās Eiropas čempionu zelta medaļas aizceļos uz Ungāriju.

Par Eiropas čempionu vīriešiem ar 5916 punktiem kļuva Londonas olimpisko spēļu bronzas laureāts Adams Maroši no Ungārijas, sudraba godalgu par 5888 punktiem saņēma viņa tautietis Roberts Kasa, bet bronzas vērti bija Krievijas pieccīņnieka Aleksandra Ļesuna 5844 punkti.

Čerkovskis desmitniekā iekļuva ar 5732 punktiem. Veiksmīgākais starts viņam bija paukošanā ar 4.vietu un 928 punktiem. Peldēšanā Čerkovska guvums bija 1244 punkti par 28.vietu 36 finālistu konkurencē, jāšanā tika gūti 1080 punkti un 17.vieta, bet skriešanas un šaušanas kombinācijā - 16.vieta un 2480 punkti.

Eiropas čempionāta izskaņā trešdien Držonkovā risināsies jauktā stafete. Jau vēstīts, ka sievietēm pirmdien zelta godalgu ieguva Sofija Foldhazi, bet Latvijas sportistes Olga Šišlova un Jeļena Rubļevska ierindojās attiecīgi 9. un 18.vietā.