Čerkovskis ierindojas 25.vietā Pasaules kausa posmā modernajā pieccīņā

Deniss Čerkovskis sestdien Ķīnā ieguva 25.vietu Pasaules kausa modernajā pieccīņā trešajā posmā, informēja rīkotāji. Sieviešu konkurencē Čendu notiekošajā posmā Latvija nebija pārstāvēta.

Čerkovskis sacensības noslēdza ar 1342 punktiem, bet uzvarēja Krievijas sportists Iļja Frolovs ar 1474 punktiem. Pirmajā trijniekā finišēja arī ungārs Roberts Kasa (1470 punkti) un Guo Dzjaņli no Ķīnas (1460).

Sacensībās paukošanā Čerkovskis ierindojās 24.vietā (190), peldēšanā viņš bija 32. vietā (303), bet jāšanā sasniedza 25. pozīciju (264). Vislabāk Čerkovskim veicās noslēgumā skriešanas un šaušanas kombinācijā, kur viņš sasniedza 13.vietu (585).

Finālā iekļuva 36 labākie pēc rezultātiem iepriekš aizvadītajā kvalifikācijā, kur cīņu sāka 67 dalībnieki.