Sadaļas Sadaļas

«Celtnieks Rīga» pārliecinoši pārspēj ASK/LSPA handbolistus Latvijas čempionātā

Latvijas handbola čempionātā vīriešiem vienīgajā piektdien notikušajā spēlē "Celtnieks Rīga" savā laukumā ar 44:24 pārliecinoši uzveica ASK/LSPA vienību.

Pērnās sezonas vicečempioniem "Celtnieks Rīga" rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Dmitrijs Petuhovs, bet ASK/LSPA astoņu vārtu guvumu nodrošināja Andris Vītols.

Spēles sākums bija spēkos negaidīti līdzvērtīgs, ASK/LSPA četrās minūtēs noturot neizšķirtu 3:3, tomēr "Celtnieks Rīga" turpināja ar pieciem vārtiem pēc kārtas un līdz puslaika pārtraukumam panāca 22:10. Pēc pārtraukuma ASK/LSPA pie vārtu guvuma tika reti un "Celtnieks Rīga" vēl vairāk palielināja pārsvaru.