Biatlons. Zviedrija

Latvijas sieviešu florbola čempionāts. "Ķekava" – "Rubene"

Baltijas handbola līga. "Celtnieks Rīga" – "Viljandi"

«Celtnieks» handbolisti sagrauj Igaunijas «Viljandi»

Baltijas handbola līgā svētdien B grupas mačā Rīgas “Celtnieks” komanda ar 38:22 pārspēja Igaunijas klubu “Viljandi”.

Lai gan par favorītiem tika uzskatīti rīdzinieki, tomēr spēles sākums izvērtās negaidīti viegls. Spēlējot bez vairākiem līderiem, igauņi izskatījās klasi zemāka komanda – jau puslaika vidū “Celtnieks” ieguva desmit vārtu pārsvaru, bet atpūtā ejot, jau bija plus 12 – 19:7.

Otrajā puslaikā spēle zaudēja savu intrigu – abas vienības izmantoja rezervistus, sekoja daudz kļūdu, kas gan neko būtisku nemainīja. Rīdzinieki droši turēja rokās uzvaru, kuru beigās arī ieguva ar 38:22.

“Celtnieka” rindās deviņus vārtus guva baltkrievu leģionārs Aleksejs Haisa, bet septiņi punkti Ata Kurmēna rēķinā.

Kurmēns LTV atzina, ka no pretiniekiem bija gaidīta lielāka un nopietnāka pretestība, taču Igaunijas komandai bijušas problēmas ar sastāvu – vairāki spēlētāji ir traumēti un saslimuši.

Pēc panākuma “Celtnieks” ar sešiem punktiem piecās cīņās ieņem trešo vietu sešu komandu konkurencē un saglabā labas izredzes iekļūt izslēgšanas kārtā.