Briedis un Kučvaļska saņem Rīgas gada labāko sportistu balvas

Par 2015. gada Rīgas labāko sportistu atzina bokseri Mairi Briedi, bet par labāko sportisti – daiļslidotāju Angelīnu Kučvaļsku, kura piektdien saņēma balvu arī nominācijā „Uzlecošā zvaigzne sportā”. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā sumināja nopelniem bagāto ilggadējo šķēpmešanas treneri Valentīnu Eiduku.

Rīgas labākā sportiste ar īpašām vajadzībām šogad ir loka šāvēja Ieva Melle. Par Rīgas labāko treneri atzīts pludmales volejbola treneris Aigars Birzulis, Rīgas labākā sporta spēļu komanda ir basketbola komanda „ TTT Rīga” ar treneri Aigaru Neripu, par labāko komandu individuālos sporta veidos atzīti pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, bet gada notikums Rīgā bija Eiropas čempionāta grupas turnīrs basketbolā vīriešiem.

Šogad Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) iedibināja jaunu iniciatīvu „Rīgas vicemēra balva”, kuru pasniedza iedzīvotāju balsojumā uzvarējušam kandidātam vai kandidātiem, kas ar savu ideju ir motivējuši un nodrošinājuši galvaspilsētas iedzīvotājiem fiziskās aktivitātes.

Vicemēra balvu ieguva Mārtiņš Rozenbergs un Kārlis Sprukts (KSMR Fitness). Savukārt Rīgas domes pateicības rakstus par iniciatīvu tautas sportā saņēma Viesturs Saldavs, Veronika Dolgina (MomyFit), biedrība „ Baltic Events” un "Adidas" skriešanas skola „ Warm-Up Weekend”.

Konkursu „Rīgas Sporta laureāts” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta darbiniekus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un veicināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti