Bricis pārliecinoši izcīna Latvijas Jātnieku federācijas kausu

Jātnieku sporta kluba "Sport de Lux" dalībnieks Ģirts Bricis nedēļas nogalē Rīgā kļuva par Latvijas Jātnieku federācijas kausa ieguvēju sezonas kopvērtējumā, informēja organizatori. Sporta centrā "Kleisti" risinājās kausa izcīņas ceturtais - noslēguma posms.

Posma galvenajā maršrutā ar 140 centimetru augstiem šķēršļiem pārlekšanā startēja 13 dueti, no kuriem trīs pamatdistanci veica bez soda punktiem. Pirmo vietu izcīnīja Bricis ar zirgu Emilie Jolie, pārlekšanu veicot bez kļūdām 36,80 sekundēs. Arī otrajā vietā ierindojās Bricis ar zirgu Carlord, finišējot bez soda punktiem 37,51 sekundē. Trešais bija Aleksandrs Šakurovs ar Aleju, nogāžot vienu šķērsli un pēc tam izstājoties.

Uzvarētājus sezonas kopvērtējumā noteica, ieskaitot trīs labākos no četru posmu rezultātiem.

Bricis pastāstīja, ka pēc iepriekš saspringti un veiksmīgi Rīgā aizvadītā Pasaules kausa posma LJF kausa izcīņas sacensības bija kā aktīva atpūta gan viņam, gan zirgiem. Nākamās nedēļas nogalē Bricis startēs Pasaules kausa posmā Lietuvā.

Uzvarētājs bija gandarīts, ka viņa zirgi nav noguruši pēc lielā karstuma un lec ar azartu, līdz ar to arī uzvaras neizpaliek. Ikdienā Bricis strādā vidēji ar 11 zirgiem un katru nedēļas nogali pavada sacensībās.