Bobslejisti, skeletonisti un kamaniņbraucēji aicina uz pasākumu Siguldā

Siguldā sestdien notiks sezonas noslēguma pasākums bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā, kur līdzjutējiem būs plaša izklaides programma, informēja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijā.

Ledusrenes sportistiem sezona bija īpaši veiksmīga, jo Soču ziemas olimpiskajās spēlēs visas četras godalgas ieguva tieši ledus trašu pārstāvi - bobslejisti, skeletonisti un kamaniņu braucēji. Visi olimpiskie laureāti, kā arī citi labākie šo sporta veidu pārstāvji piedalīsies sezonas noslēguma pasākumā.

Vēl pirms pasākuma oficiālā sākuma kamaniņu braucēji Siguldas ledus trasē noskaidros Latvijas čempionus. Bobslejā risināsies "Latvijas Gāzes" kausa izcīņa, Soču ziemas olimpiskajās spēlēs startējušie skeletonisti veiks paraugbraucienus, savukārt bērni starta estakādē varēs izvizināties ar olimpisko bobu.

Programmā paredzētas gan sacensības, gan paraugdemonstrējumi, būs arī braucieni ar "Vučko", taksi bobiem un lāpstām. Siguldas trasē paredzētajā kultūras programmā muzicēs Ivo Fomins, ”Muravejs&Mufins”, un visiem būs iespēja redzēt olimpiskos medaļniekus, kā arī apmeklēt īpašos sporta veidu stendus. Dažādi izklaides pasākumi būs arī bērniem.

Savukārt Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis" piektdien atklās foto izstādi "Vareni spēki no Latvijas". Fotogrāfijās būs redzami Latvijas olimpiskās komandas dalībnieki Soču ziemas olimpiskajās spēlēs. Ilmāra Znotiņa, Aivara Liepiņa, Romāna Kokšarova un Zigismunda Zālmaņa fotogrāfijas atainos olimpiskās komandas dalībnieku spilgtākos olimpiskos mirkļus un emocijas.

Uz Siguldu no Rīgas sestdienas rītā varēs nokļūt ar speciālu vilcienu "Kamanu ekspresi", kas izbrauks plkst. 10.36. Pasākums Siguldā sāksies plkst. 12, un ieeja tajā būs bezmaksas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti