"Biolars/Jelgava" ar uzvaru sāk cīņu par Latvijas volejbola zeltu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Pašreizējie titula īpašnieki "Biolars/Jelgava" pirmdien Jelgavā ar 3:0 uzvarēja "Poliurs/Ozolniekus" finālsērijas pirmajā cīņā par zelta godalgām Latvijas čempionātā. Lai izcīnītu čempionu laurus, komandai sērijā jāgūst trīs uzvaras.

Otrajā spēlē abi augstākā kaluma godalgu pretendenti tiksies 10.aprīlī, bet vēl trīs dienas vēlāk paredzēta trešā cīņa. Visas spēles sērijā risinās Zemgales olimpiskajā centrā, kur čempioni kļūs zināmi ne vēlāk kā 21.aprīlī.

"Biolars/Jelgava" pirmajā setā ieguva pārsvaru ar stabilitāti blokā, turklāt aizsardzību veiksmīgi papildināja ar rezultativitāti uzbrukumā. Seta galotnē "Biolars/Jelgava" nebija sarežģījumu - 25:17. "Poliurs/Ozolniekiem" uz brīdi izdevās spēku samēru līdzsvarot tuvāk otrā seta beigām, taču tobrīd pretinieki jau bija ieguvuši piecu līdz sešu punktu pārsvaru. Spraigākā seta izskaņā "Biolars/Jelgava" volejbolisti bija pārāki ar 25:21.

"Poliurs/Ozolnieki" pēdējā seta sākumā izvirzījās vadībā, tomēr lielāks izrāviens komandai neizdevās. Turpretim pretinieki sāka spēlēt atraisītāk, vairākkārt uzbrukumus pabeidza ar precīziem sitieniem garām blokam, un seta beigās uzvarēja ar 25:16.

Abas komandas finālā tikās arī pirms gada, kad uzvarēja Jelgavas klubs, kas tobrīd saucās VK "Biolars".

Finālsērijā par 3.vietu Daugavpils Universitāte cīņā līdz vienas komandas trim uzvarām ir vadībā ar 1:0 pret "Lāse-R". Nākamā spēle notiks ceturtdien Daugavpilī.