«Baltijas apļa» laureāti Gamaļejevu priecē mākslas vingrošanas sacensību popularitāte

Jeļizaveta Gamaļejeva bija veiksmīgākā Latvijas mākslas vingrotāja nedēļas nogalē Rīgā notikušajās "Baltijas apļa" sacensībās, un viņu iepriecināja gan skatītāju atsaucība, gan tradicionālā turnīra sportiskās norises. Gamaļejeva ieguva 5.vietu daudzcīņā, bet labāko panākumu sasniedza vingrojumā ar bumbu, kur finālā pakāpās uz otro vietu.

Gamaļejeva Latvijas Radio pastāstīja, ka viņai nav vienas iecienītākās disciplīnas, jo visas ir kā vienlīdz mīļi bērni. Sportiste ir apņēmusies turpināt centīgi strādāt, lai gūtu vēl augstākus sasniegumus.

Uz pretiniecēm Gamaļejeva neskatās, bet paraugs sportā viņai ir trīskārtējā pasaules čempione 18 gadus vecā Krievijas mākslas vingrotāja Jana Kudrjavceva. Gamaļejeva uzskata Kudrjavcevu par izcilu sportisti un cilvēku, kam novēl panākumus Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Baltijas aplis 2016

Noslēgušās gadskārtējās sacensības mākslas vingrošanā "Baltijas aplis 2016". Sacensībās piedalījās vairākas titulētas vingrotājas no Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas un citām valstīm.

Posted by Sporta Studija on Monday, March 14, 2016

Tradicionālajās "Baltijas apļa" sacensībās daudzcīņā uzvarēja Krievijas sportiste Karina Kuzņecova ar 71,250 punktiem, bet Gamaļejevas rēķinā bija 68,000 punkti.

Finālsacensībās vingrojumā ar bumbu Gamaļejeva nopelnīja 17,250 punktus, savukārt par uzvarētāju kļuva Krievijas mākslas vingrotāja Jekaterina Seļezņova (18,550 punkti). Vietu uz pjedestāla Gamaļejeva nopelnīja arī vingrojumā ar lentu, izcīnot 3.vietu ar 17,250 punktiem. Uzvarēja Seļezņova (18,250).

Vingrojumā ar vālītēm uzvarēja Kuzņecova (18,250), Gamaļejevai piektā vieta (17,150). Vingrojumā ar apli, kur Gamaļejeva finālā netika, uzvaru izcīnīja baltkrieviete Jeļena Bolotina (17,950).