Apstiprina pasaules čempionāta orientēšanās sportā rīkošanu Latvijā 2018.gadā

Starptautiskās Orientēšanās federācijas (IOF) ģenerālā asambleja ceturtdien apstiprināja 2018.gada pasaules čempionāta rīkošanu Latvijā, liecina Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) informācija. Latvija bija vienīgā pretendente uz pasaules čempionāta uzņemšanu. 

Latvijas pieteikums paredz sprinta distancēs pasaules čempionāta medaļas sadalīt Rīgā, bet meža distancēs sacensības būtu Siguldā. Augstākā līmeņa orientēšanās sacensību rīkošanu Latvijā LOF uzskata par nepieciešamu pašmāju sportistu augsto panākumu un sacensību pieaugušās kvalitātes dēļ.

Sacensību rīkošanu Latvijā atbalstīja 28 ģenerālās asamblejas dalībnieki, bet seši balsoja pret. Sagaidāms, ka Latvijai apstiprinās arī 2019.gada pasaules veterānu čempionāta rīkošanas tiesības.

Pasaules čempionāts 2017.gadā notiks Igaunijā, tādēļ LOF cer, ka iespēja divus gadus pēc kārtas startēt augstākā līmeņa sacensībās Baltijas valstīs var kļūt par iedvesmas avotu un mērķi veselai sportistu paaudzei.

IOF ģenerālā asambleja ceturtdien sākās Itālijā, kur pašlaik risinās pasaules čempionāts. LOF par lēmumu pieteikties uzņemt 2018.gada pasaules čempionātu informēja šogad martā organizācijas kongresā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Citi
Sports
Jaunākie
Interesanti