90. Latvijas čempināts peldēšanā (50m) pulcēs sportistus no deviņām valstīm

No 30.maija līdz 1.jūnijam deviņdesmito gadu pēc kārtas norisināsies Latvijas čempionāts peldēšanā (50m), kas šoreiz vienlaikus būs arī II pasaules jaunatnes olimpisko spēļu "Nanjing 2014" un "XVI FINA" pasaules čempionāta "Kazan 2015" kvalifikācijas sacensības. Jubilejas sacensībās piedalīsies peldētāji no deviņām valstīm, informē Latvijas Peldēšanas federācija (LPF).

RTU Ķīpsalas peldbaseinā par Latvijas čempionu titulu, kā arī pēdējām ceļa zīmēm uz "II pasaules jaunatnes olimpiādi" un iespēju kvalificēties 2015.gada "FINA pasaules čempionātam", cīnīsies sportisti no deviņām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Moldovas un pat no Libānas,

tādējādi pulcējot līdz šim plašāko dalībvalstu skaitu, kāds pieredzēts Latvijas peldbaseinos.

Čempionāts pulcēs ne vien pašmāju labākos sportistus, bet arī vairākus ārvalstu nacionālo izlašu dalībniekus, tai skaitā Eiropas čempioni Darinu Zevinu (Daryna Zevina).

Trīs dienu garumā par Latvijas čempionāta 32 medaļu komplektiem individuālajās distancēs cīnīsies vairāk nekā 400 sportisti.

Sacensības RTU Ķīpsalas peldbaseinā notiks visas dienas garumā, no rīta dalībniekiem startējot sacensību priekšpeldējumos, savukārt vakara sesijā uz fināliem pulcēsies spēcīgākie sportisti, kas cīnīsies par čempionāta medaļām. Arī stafešu peldējumos spēcīgākās komandas tiks noskaidrotas vakara programmas ietvaros.

Latvijas sportistiem šīs sacensības būs arī pēdējā iespēja izpildīt LPF noteiktos kvalifikācijas normatīvus dalībai "LEN Eiropas junioru čempionātā" un "LEN Eiropas čempionātā".

Skatītāji tiek aicināti klātienē nākt un atbalstīt savus favorītus, taču pārējiem līdzjutējiem būs iespēja vērot sacensības portālā lsm.lv, kur priekšsacīšu tiešraižu sākums katru dienu būs 10:00, savukārt 17:00 būs vērojami fināli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti