173 spēlētāji sacenšas skvoša turnīrā «Rīga cup 2017»

No 4. līdz 6. augustam Rīgā notiek Latvijā un Baltijā lielākais starptautiskais skvoša turnīrs "Rīga cup 2017", informē Latvijas Skvoša federācija. Šogad turnīrā startēs 173 spēlētāji. Balvu fonds katrā no PSA kategorijām ir 1000 eiro. Pārējo grupu spēlētāji tiks apbavoti ar turnīra organizatoru un atbalstītāju sarūpētām balvām.

Bez Latvijas, Baltijas, Skandināvijas, Rietumeiropas un līdz šim plaši pārstāvētajām austrumu kaimiņvalstīm turnīrā piedalīsies arī skvošisti no tādām tālākām valstīm kā Austrālija, Gvatemala, Peru, Turcija, Itālija, Anglija. 

"Riga cup" ir lielākais Latvijā un Baltijā notiekošais skvoša turnīrs, kurā vairākās spēlētāju vecuma un līmeņu grupās sacenšas gan profesionāļi, gan amatieri. Turnīrs notiks astoto gadu pēc kārtas, tas tradicionāli notiek augusta pirmajā nedēļas nogalē. 
 
Profesionāļu grupā no Latvijas startēs tikai divi spēlētāji. Ineta Mackeviča - Latvijas vairākkārtējā čempione un vienīgā Latvijas spēlētāja, kura regulāri spēlē Pasaules skvoša asociācijas (PSA) reitinga turnīros un PSA reitingā ieņem 90. vietu, "Riga cup" izsēta ar pirmo numuru. Kvalifikācijas sietam būs jālaužas cauri Latvijas vienīgajam pārstāvim vīru PSA grupā Latvijas otrajai raketei Artūram Peredistijam. 
 
Vīriešu PSA kategorijā ar pirmo numuru izsēts norvēģis Adrians Ostbijs (Adrians Ostbye), kurš PSA reitingā ieņem 215 vietu, ar otro - austrālis Deivids Klegs (David Clegg, PSA reitings 247).
 
Vairāk Latvijas spēlētāji ir citās kategorijās: sieviešu W1, W2, W3 un vīriešu M1, M2 un M3. 
 
"No sākotnēji neliela turnīra pirms septiņiem gadiem ar divām spēlētāju kategorijām sieviešu un vīriešu grupās turnīrs pamazām attīstījies līdz lielākajam un augstākā līmeņa turnīram Baltijā. Daudzi spēlētāji "Rīga cup 2017" piedalīsies jau vairākkārt, ir arī tādi, kas spēlējuši visus iepriekšējos turnīros; ik gadu dalībnieku pulku papildina arvien jauni spēlētāji no tālākām valstīm," stāsta turnīra direktors Aleksandrs Sautins. 
 
Sacensības notiks ''Pepsi'' skvoša un boulinga zālē Uzvaras bulvārī 10. Tās noslēgsies ar finālsēlēm 6. augusta pēcpusdienā un apbalvošanu pl. 18.00. 
 
Aktuālā informācija par turnīra norisi ''Facebook'' grupā ''Squash in Riga'' un Latvijas Skvoša federācijas mājaslapā.
Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Citi
Sports
Jaunākie
Interesanti