Breika dejās favorītu vidū lietuviete
Olimpiskais debitants breiks kā urbāns sporta deju stils pazīstams kopš 90. gadiem. No savas dzimtenes – Bronksas ielām Ņujorkā – tagad breiks atradis vietu arī olimpisko spēļu programmā. Sportistu jeb dejotāju sniegumā tiesneši vērtēs meistarību, kreativitāti un tehniku, kā arī performanci kopumā un sazobi ar izvēlēto mūziku. Visnotaļ krāšņs un aizraujošs jauninājums olimpiskajās spēlēs. Turklāt par olimpisko zeltu cīnīsies lietuviete Dominika Baneviča – 17 gadus vecā dejotāja ir Eiropas un pasaules čempione.
Futbolā olimpisks Eiropas duelis
Eiropas futbola derbijā cīņā par Parīzes spēļu zeltu tiksies Spānija un Francija. Vai spāņi turpinās lielisko vasaru un pēc uzvaras Eiropas čempionātā triumfēs arī olimpiskajās spēlēs, vai tomēr mājinieki izcīnīs otro olimpisko titulu? Piecu apļu turnīra formāts ierobežo valstsvienību sastāva variācijas. Lai izvairītos no uzmanības krituma Pasaules kausam, olimpiskajā turnīrā piedalās U-23 vecuma komandas, kurās trīs spēlētāji drīkst būt vecāki par 23 gadiem. Spānijas sastāvā ir tikai divi futbolisti no šīs vasaras čempionu komandas, bet Francijai nav neviena spēlētāja no Eiropas čempionāta, lai gan bija cerība uz franču lielākās zvaigznes Kiliana Mbapē pievienošanos. Francija tomēr spēlē bez Mbapē. Futbola zelta spēle sāksies septiņos vakarā.
Trīs favorīti 400 metru barjerskrējienā
Kurš kļūs par olimpisko čempionu 400 metru barjerskrējienā? Norvēģis Karstens Varholms centīsies izcīnīt otro olimpisko zeltu pēc triumfa Tokijā. Sīvu konkurenci Varholmam sastādīs amerikānis Rejs Bendžamins un brazīlietis Alisons dos Santošs. Visi viņi ir ātrākie pasaulē, tomēr reti ir iespēja redzēt visu trijotni vienā skrējienā. Vai tas notiks finālā – cīņā par zeltu?