Sporta svētki pilsētā: Latvijas Televīzija nodrošinās tiešraides no «Rimi» Rīgas maratona

Latvijas Televīzijā (LTV) svētdien, 7. maijā, gaidāmas tiešraides no "Rimi" Rīgas maratona – būs pieslēgšanās 11. novembra krastmalai, kur LTV žurnālisti ziņos par aktuālajām norisēm, rezultātiem un dalībnieku emocijām.

Rīgas maratons 6. un 7. maijā pulcēs teju 30 000 skrējēju no vismaz 70 pasaules valstīm. Maratons šoreiz būs kā iesildīšanās pasākums rudenī galvaspilsētā gaidāmajam pasaules čempionātam skriešanā. Visās distancēs finišējušie dalībnieki saņems grafiķa Pauļa Liepas radīto maratona medaļu.  

""Rimi" Rīgas maratons nav vienkārši sporta sacensības. Šī ir tā viena reize gadā, kad Rīgu ieņem skrējēji un viņu atbalstītāji, padarot to par īstenu notikumu. To arī parādīsim mūsu sagatavotajās tiešraidēs – gan sportistus trasē, gan svētku sajūtu, ko šis pasākums ienes pilsētā," pauda LTV redaktors Dīvs Reiznieks.

Skrējēji Rīgas maratona startā
Skrējēji Rīgas maratona startā

Jau no plkst. 7.30 līdz 8.05 LTV1 notiks pirmā pieslēgšanās 11. novembra krastmalai, lai kopā gatavotos startam tieši astoņos, kad trasē dosies maratona un pusmaratona distances skrējēji. Nākamajā tiešraidē no plkst. 10.20 līdz 10.55 LTV1 finišā sagaidīs jaunos Latvijas čempionus maratonā, kā arī informēs par pusmaratona uzvarētājiem. 

LTV žurnālists Raimonds Gekišs darbosies finiša zonā, lai pirmais iztaujātu sportistus, bet LTV žurnālisti Karīna Rubene, Reinis Ošenieks un Matīss Timofejevs ļaus sajust svētku atmosfēru pilsētā. Noslēdzošajā tiešraidē no plkst. 14.25 līdz 14.55 LTV1 žurnālistu četrotne apkopos dienas svarīgākos rezultātus un kopā ar skatītājiem būs liecinieki 5 km distances startam un ātrāko skrējēju finišam, savukārt līdz pat plkst. 15.50 tiešraide turpināsies sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, kur varēs censties ieraudzīt draugus, radus un paziņas 5 km distances finišā. 

Rīgas maratona jaunā skrējēju paaudze
Rīgas maratona jaunā skrējēju paaudze

"Rimi" Rīgas maratons – plkst. 7.30, 10.20 un 14.25 būs LTV1 un REplay.lv. Aktualitātēm varēs sekot līdzi sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti