Sadaļas Sadaļas

Samušonoks iegūst 5.vietu Eiropas čempionātā brīvajā cīņā

Latvijas brīvā stila cīkstonis Ivars Samušonoks trešdien Varšavā zaudēja cīņā par bronzu un Eiropas čempionātu noslēdza 5.vietā, liecina organizatoru informācija.

Cīņā par bronzas godalgu svara kategorijā līdz 92 kilogramiem Samušonoks ar 0:8 piekāpās Baltkrievijas sportistam Hadži Radžabovam. Finālā Krievijas cīkstonis Magomeds Kurbanovs bija pārāks par šveicieti Zāmuelu Šereru.

Turnīru Samušonoks sāka ceturtdaļfinālā, kur zaudēja Šereram (3:6). Šveices cīkstonis sasniedza finālu, kas ļāva Samušonokam turpināt sacensības, turklāt, paliekot bez pretinieka gandarījuma kārtā, latvietis uzreiz nodrošināja dalību bronzas finālā.

Jau vēstīts, ka Alans Amirovs otrdien izcīnīja bronzas medaļu brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 79 kilogramiem.

Eiropas čempionātā bija pieteikta arī Elma Zeidlere sieviešu cīņā svarā līdz 68 kilogramiem, bet viņa nestartēja pozitīva Covid-19 testa dēļ, LSM.lv informēja Latvijas Sporta cīņas federācijā. Sieviešu cīņā Latviju pārstāvēs Alina Aleksandra Antipova svara kategorijā līdz 65 kilogramiem, kā arī grieķu-romiešu cīņā startēs Aleksandrs Jurkjans svarā līdz 63 kilogramiem.

Eiropas čempionāts Polijas galvaspilsētā Varšavā ilgs līdz 25.aprīlim.