Rīkotāji sliecas nākamo Brieža boksa maču rīkot Rīgā

Pasaules boksa supersērijas (WBSS) rīkotājs Kalle Zauerlands nepilna mēneša laikā otro reizi viesojas Rīgā, lai vienotos ar potenciālajiem sadarbības partneriem un «Arēnas Rīga» īpašniekiem par supersērijas pusfināla cīņas starp Mairi Briedi un poli Kšištofu Glovacki rīkošanu Latvijas galvaspilsētā. Rīga supersērijas rīkotājiem ir pazīstama vieta, kur jau aizvadītas divas šī turnīra cīņas. Pēdējā no tām bija pirmās sezonas pusfināls starp Briedi un vēlāko supersērijas uzvarētāju Oleksandru Usiku.

Zauerlands uzskata, ka Rīgai ir labas izredzes uzņemt arī nākamo Brieža cīņu, tiesa, gala vienošanās par to vēl nav panākta.

"Šobrīd sliecamies, ka pusfināls varētu notikt aprīlī, iespējams, maijā. Pagaidām izskatās, ka pirmos pusfinālus turnīrā noteikti redzēsim pusvieglajā svarā, tad attiecīgi sekos pirmā smagā svara kategorija. Tuvāko divu nedēļu laikā mums būs pilnīga skaidrība par norises laiku un vietu. Tomēr domāju, ka Rīga var gatavoties lielajam boksam," intervijā Latvijas Televīzijai teica Zauerlands.

Līdzās Rīgai par cīņas norises vietu aktīvi konkurē divas Polijas pilsētas un ASV izlaides centrs Lasvegasa. Turnīra rīkotāji plāno, ka gadījumā, ja Brieža un Glovacka cīņa notiks Rīgā, tad viņi labprāt apvienos šo cīņu ar otru pusfinālu starp Junieru Dortikosu un Endrū Tabiti. Šajā gadījumā priekšrocība tomēr būtu Lasvegasai.

Autoritatīvais boksa medijs «The Ring» pirms pāris nedēļām vēstīja par supersērsijas finansiālajām problēmām. Tomēr Zauerlands mierina, ka turnīra norise nav apdraudēta un supersērijas rīkotāji pildīs visas uzņemtās saistības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cīņas
Sports
Jaunākie
Interesanti