Latvijas čempionāta fināla trešā spēle. RTU/"Robežsardze" - "Jēkabpils Lūši"

Latvijas svarcēlāju atgriešanās no Eiropas čempionāta

Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - FK "Ventspils"

«Metta» gūst Virslīgā pirmo uzvaru šosezon

Latvijas futbola Virslīgas spēlē svētdien FK “Metta” ar 3:0 savā laukumā uzvarēja Jūrmalas “Spartaks” vienību, gūstot pirmo uzvaru šajā sezonā, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā sezonas uzvarā "Mettas" labā ar vārtu guvumiem izcēlās Kgotso Masangane, Rihards Ozoliņš un Tamirlans Džamulatdinovs.

Svētdien vēlāk "Riga FC" ar rezultātu 2:0 uzvarēja FK "Ventspils". Spēles rezultātu 31. minūtē atklāja komndas leģionārs Darko Lemajičs, bet otros vārtus sājā spēlē iesita 85. minūtē Aleksejs Višņakovs.

Tikmēr "Valmiera Glass/ViA" ar 1:0 uzvarēja K "Liepāju", vienīgos vārtus šajā spēlē gūstot Šansukem Nakamuram.

Šobrīd Virslīgas kopvērtējuma līdere ar 15 punktiem ir FS vienība, kam ar 12 punktiem seko "Riga FC", bet trijnieku ar desmit punktiem noslēdz "Valmiera Glass/ViA". Ceturtajā pozīcijā ar astoņiem punktiem ir FK "Ventspils", pa sešiem punktiem iekrājuši FK "Liepāja" un FK "Jelgava", četri punkti ir "Daugavpilij", bet Virslīgas tabulu noslēdz "Metta" un Jūrmalas "Spartaks", kuru rēķinā vien pa trim punktiem.

Šosezon Virslīgā startē deviņas komandas. Sezona noslēgsies 9. novembrī.