Latvijas un Izraēlas bokseriem labākie panākumi «Rīga Open» turnīrā

Ar saistošām finālcīņām noslēdzies starptautiskais boksa turnīrs "Rīga Open", kas risinājās jau 69. reizi, ja pieskaita Arnolda Knīša kausa izcīņu, kā turnīrs savulaik tika dēvēts. Startējot 10 valstu 120 bokseriem, visvairāk zelta medaļas izcīnīja pašmāju bokseri.

Vīriešu konkurencē Latvijas pārstāvjiem tika pieci no 12 čempiona tituliem. Ļoti sekmīgi turnīrā piedalījās Izraēlas bokseri, kuriem tika trīs zelta medaļas. Tā svara kategorijā līdz 64 kilogramiem Ahmads Štivi tiesnešu vērtējumā ar 5-0 finālā pārspēja Baltkrievijas bokseri Romanu Visocki.

Divi tituli aizceļoja uz Krieviju. Tos izcīnīja Vladimirs Čokurijs, kurš svarā līdz 60 kilogramiem izšķirošajā cīņā ar 3-2 pieveica lietuvieti Deividu Bogdanaviču un saņēma speciālbalvu - Arnolda Knīša kausu. Savukārt svara kategorijā līdz 75 kilogramiem Grigorijs Kavtaradze uzvarēja Izraēlas bokseri Mihaelu Ostraumovu. Bez šo valstu pārstāvjiem pa vienam čempiona titulam izcīnīja Baltkrievijas un Polijas bokseri.