Latvijas džudo čempionātā labi panākumi pieredzējušiem sportistiem

Nedēļas nogalē Latvijas džudo čempionātā Rīgā startēja visi šobrīd labākie pašmāju džudo meistari, un vairāki uzvarētāji zelta medaļas ieguva atkārtoti. Jau astoto reizi par valsts čempionu kļuva Aigars Mīlenbergs, kurš uzvarēja svara kategorijā līdz 90 kilogramiem.

Mīlenbergs intriģējošā finālā uzveica Dāvi Dūdu, un pēc panākuma Latvijas Televīzijā atzina, ka pretinieks bija viens no viņa kārdeizējiem audzēkņiem, kas tagad kļuvis par konkurentu. Izšķiroša šoreiz bija pieredze, uzsvēra čempions.

Svarā virs 100 kilogramiem čempiona godā atkal tika Jevgēņijs Borodavko, bet svara kategorijā līdz 81 kilogramam zeltu ieguva liepājnieks Ņikita Duinovs, kurš finālā pārspēja Denisu Aņiščenko. Sievietēm svarā līdz 63 kilogramiem triumfēja jelgavniece Milena Rinkeviča.

Komandu ieskaitē pieaugušajiem visvairāk zelta medaļu - trīs - ieguva kluba "Lido" džudisti.