Sadaļas Sadaļas

Karatists Kalniņš iedvesmojas no 3x3 basketbola izlases – cīnīsies par olimpisko pusfinālu

Karatē debijā olimpiskajās spēlēs savs vārds būs sakāms arī Latvijas sportistam Kalvim Kalniņam, kurš ir apņēmies cīnīties par iekļūšanu pusfinālā, lai Tokijā varētu pretendēt uz medaļām. Karatē atsevišķi iekļāva olimpiskajā programmā tikai Tokijas spēlēm, tāpēc karatistiem, iespējams, tā būs viena no retajām, ja ne vienīgā iespēja pacīnīties par olimpiskā čempiona titulu.

Kalniņš ceturtdien startēs svarā līdz 67 kilogramiem, kas viņam nav gluži ierasti, taču Tokijā kumitē kategorijā godalgas sadalīs tikai trijās svara kategorijās, tāpēc latvietim nācās mazliet pielāgoties. Katrā svara kategorijā startēs tikai 10 dalībnieku, kurus izlozē sadalīs divās grupās. Ikviens dalībnieks grupā cīnīsies ar katru pretinieku, un pēc apļa kārtas divi labākie sasniegs pusfinālu. 

Dodoties uz Tokiju, Kalvis iedvesmojās no zelta medaļas guvušās Latvijas 3x3 basketbola izlases, izmantojot iespēju Helsinkos noskatīties gan pusfinālu, gan finālu. Kalniņš ir jelgavnieks tāpat kā 3x3 basketbola izlases sastāvā triumfējušais Edgars Krūmiņš. Kalvis pastāstīja, ka Edgaru pazīst jau 15 gadus un priecājas par viņa panākumu. Turklāt Krūmiņš devis motivāciju un papildu enerģiju, atgādinot karatistam ne mirkli nepadoties.

"Ja es varu, tad noteikti tu arī to spēsi," Krūmiņa teikto atmiņā atsauca Kalniņš. "Viņš [Krūmiņš] ir īsts cīnītājs, teica, lai par katru centimetru cīnos un nepadodos."

Gatavojoties olimpiskajam startam, Kalvis labāk sāk just sitienu tehniku un arī viņa pārvietošanās uz cīņas paklāja uzlabojas. Karatists gan uzsvēra, ka treniņi ir viena lieta, bet sacensības – jau pavisam kas cits. Sagatavoties startam Kalvim palīdzēja vairāki sparinga partneri, tostarp Ruslans Sadikovs devās karatistam līdzi arī uz Tokiju, kas ļauj pie visām niansēm piestrādāt cīņas arēnā. 

Kalniņš ir apņēmies ar labāko sniegumu tiekties pēc uzvaras katrā cīņā, lai tiktu pusfinālā un varētu pacīnīties par medaļu. 

Par savu stipro pusi Kalvis uzskata sitienus ar rokām un cer, ka izdosies arī pa reizei noķert pretinieka kāju un izdarīt sitienu, par ko varētu uzreiz nopelnīt trīs punktus. 

"Visi ļoti labi zina, ka man ar labo roku ir ļoti spēcīgs sitiens," savu trumpi raksturoja Kalniņš. "Parasti tā arī visus punktus nopelnu, un [pretinieki] uz to koncentrēsies. Bet mums ir sava stratēģija, kā viņus pārsteigt, apmānīt un vinnēt. Tagad man ir lielāka jauda, ātrums arī ļoti labs, tā ka jāiet un jārāda labākais sniegums katrā cīņā."

Viņš arī piesargājas, lai Tokijas karstumā vai ik uz soļa darbinātie gaisa kondicionieri pēdējā brīdī pēkšņi neietekmētu veselību.

Izloze būs dienu pirms starta, bet atlikušajās dienās līdz cīņām Kalvim jāpieslīpē dažādas tehnikas, lai precīzi liktu tās lietā īstajā brīdī.

Kalniņš uzsvēra, ka jādomā arī par enerģijas neizšķērdēšanu jau pirmajā cīņā, jo piecu karatistu grupā jātiekas ar katru pretinieku un tajā pašā dienā notiek arī pusfināli un fināls. 

Kalvis ir cīnījies un iepazinis visus gaidāmos konkurentus no viņa pārstāvētās svara kategorijas līdz 60 kilogramiem citās sacensībās, savukārt no smagākajiem sāncenšiem viņam ir zināms viens iespējamais pretinieks, kas pārstāvēs bēgļu komandu. Kā vieglākam karatistam Kalvim būs ātruma priekšrocības, un viņš savu svaru uztur vidēju atbilstoši savai olimpiskajai svara kategorijai, lai vienlīdz efektīvi varētu cīnīties ar vieglākiem un smagākiem pretiniekiem. Kalniņš arī ir gandarīts, ka viņam pirms sacensībām nebūs jānomet svars, jo tas prasītu lielu enerģiju.

Pirms starta Kalvis ir aklimatizējies un pieradis pie Japānas laika joslas, tāpēc nešaubās, ka spēs maksimāli koncentrēties cīņām.

Viņš cer, ka olimpiskajā turnīrā būs objektīva tiesāšana, jo citās augsta līmeņa sacensībās ne vienmēr visi dalībnieki tiek vērtēti vienlīdzīgi. Taču Kalvis rēķinās, ka jābūt psiholoģiski noturīgam un jāspēj ar pilnu atdevi līdz pēdējai sekundei turpināt cīņu arī situācijā, ja kāds tiesneša lēmums nešķitīs taisnīgs.

Kalvis kopā ar treneri jau ir paanalizējuši visus pretiniekus un aplēsuši, kā pret viņiem cīnīties, taču detalizētu taktiku paredzēts izstrādāt pēc izlozes, kad dienu pirms starta būs zināmi visi pretinieki grupā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23
24
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 08:30

Kvalifikācija un fināls sievietēm
Gaisa šautene 10 metru distancē

Kvalifikācija un fināls vīriešiem
Gaisa pistole 10 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Itālija - Kanāda
Brazīlija - Tunisija
KOK - Argentīna
Japāna - Venecuēla
Polija - Irāna
ASV - Francija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Norvēģija - Brazīlija
Francija - Argentīna
Zviedrija - Bahreina
Vācija - Spānija
Portugāle - Ēģipte
Dānija - Japāna

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 16:10

Priekšsacīkstes un fināli
Sievietēm paukošanā ar špagu
Vīriešiem paukošanā ar zobenu

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:25

Finālsacensības jauktajām komandām

Fināls 03:50 - 10:00

Sievietes svara kategorijā 49kg

Priekšsacīkstes 04:00 - 16:00

Kvalifikācija vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 49kg svara kategorijā
Vīriešiem 58kg svara kategorijā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 48kg
Vīrieši: 60kg

Fināls 05:00 - 12:15

Grupas brauciens vīriešiem
(startē Toms Skujiņš un Krists Neilands)

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Pirmā kārta
Vīriešu vienspēles
Sieviešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles

Vīrieši, priekšsacīkstes 05:35 - 06:15

Polija - Latvija (plkst. 5.35)

Ķīna - Serbija

Vīrieši, priekšsacīkstes 08:00 - 09:50

KOK - Ķīna

Serbija - Nīderlande

Priekšsacīkstes 11:00 - 16:15

Iejāde

Vīrieši, priekšsacīkstes 12:40 - 13:05

Latvija - Beļģija (plkst. 12.40)

Japāna - Polija

Priekšsacīkstes 13:00 - 15:30

Priekšsacīkstes vīriešiem 
400 metru komplekss
400 metri brīvajā stilā
100 metri brasā
Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri tauriņstilā
400 metru komplekss
4x100 metru brīvā stila stafete

Vīrieši, priekšsacīkstes 15:00 - 16:50

Nīderlande - KOK

Beļģija - Japāna

Priekšsacīkstes 15:30 - 16:30

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

25
Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 08:30

Kvalifikācija sievietēm
Stenda šaušana
Kvalifikācija sievietēm (plkst. 3.00)
Gaisa pistole 10 metru distancē (startē Agate Rašmane)

Kvalifikācija vīriešiem
Stenda šaušana
Kvalifikācija un fināls vīriešiem
Gaisa šautene 10 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
KOK - Itālija
ASV - Argentīna
Serbija - Dominikānas Republika
Ķīna - Turcija
Japāna - Kenija
Brazīlija - Dienvidkoreja

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Nīderlande - Japāna
KOK - Brazīlija
Melnkalne - Angola
Norvēģija - Dienvidkoreja
Spānija - Zviedrija
Ungārija - Francija

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 16:10

Priekšsacīkstes un fināli
Sievietēm paukošanā ar floreti
Vīriešiem paukošanā ar špagu

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:25

Finālsacensības sieviešu komandām

Priekšsacīkstes 04:00 - 16:00

Kvalifikācija sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Irāna - Čehija
Vācija - Itālija
Austrālija - Nigērija
Francija - ASV

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 57kg svara kategorijā
Vīriešiem 68kg svara kategorijā

Vīrieši, priekšsacīkstes 04:15 - 06:25

KOK - Beļģija

Polija - Serbija

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Vīriešiem fināli
400 metru komplekss
400 metri brīvajā stilā
Sievietēm fināli
400 metru komplekss
4x100 metru sfatete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 52kg
Vīrieši: 66kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Pirmā kārta
Sieviešu vienspēles
Anastasija Sevastova - Fiona Ferro (plkst. 5.00 dienas pirmā spēle 6.kortā)
Aļona Ostapenko - Jeļena Vesņina (dienas otrā spēle 6.kortā)

Sieviešu dubultspēles
Aļona Ostapenko/Anastasija Sevastova - Elena Peresa/Samanta Stosura (dienas ceturtā spēle 6.kortā)

Vīriešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles

Šaušana sievietēm ar gaisa pistoli 10 metru distancē. Fināls 05:10 - 05:55
Fināls 05:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 61kg un 67kg

Fināls 06:25 - 07:30

Fināls vīriešiem ielas disciplīnā

Fināls 07:00 - 11:35

Grupas brauciens sievietēm

Priekšsacīkstes 07:30 - 09:00

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Vīrieši, priekšsacīkstes 09:00 - 09:50

Ķīna - Latvija (plkst. 9)

Serbija - Beļģija

 

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls sievietēm sinhronajos lēcienos no 3 metru tramplīna

Priekšsacīkstes 11:00 - 16:15

Iejāde

Vīrieši, priekšsacīkstes 11:30 - 13:30

KOK - Polija

Japāna - Nīderlande

Vīrieši, priekšsacīkstes 16:00 - 16:50

Nīderlande - Ķīna

Latvija - Japāna (plkst. 16.25)

26
Fināls 00:30 - 03:00

Sacensības vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 11:15

Kvalifikācija un fināls vīriešiem un sievietēm
Stenda šaušana

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkstes vīriešiem

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Irāna - Venecuēla
ASV - KOK
Polija - Itālija
Francija - Tunisija
Japāna - Kanāda
Brazīlija - Argentīna

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Brazīlija - Francija
Argentīna - Vācija
Ēģipte - Dānija
Spānija - Norvēģija
Bahreina - Portugāle
Japāna - Zviedrija

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 16:10

Priekšsacīkstes un fināli
Sievietēm paukošanā ar zobenu
Vīriešiem paukošanā ar floreti

Priekšsacīkstes 03:00 - 03:50

Kellija Klēsa/Sāra Sponsila (ASV) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija)

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:25

Finālsacensības vīriešu komandām

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Dienvidkoreja - Spānija
Serbija - Kanāda
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Slovēnija
Japāna - Spānija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 67kg svara kategorijā
Vīriešiem 80kg svara kategorijā

Vīrieši, priekšsacīkstes 04:15 - 06:25

Beļģija - Ķīna

Serbija - Japāna

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli sievietēm
100 metri tauriņstilā
400 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
100 metri brasā
4x100 metru stafete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri brasā
100 metri uz muguras
200 metri brīvajā stilā (plkst. 13.02 startē Ieva Maļuka)
200 metru individuālais komplekss
1500 metri brīvajā stilā
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri brīvajā stilā
100 metri uz muguras
200 metri tauriņstilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 57kg
Vīrieši: 73kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Otrā kārta
Vīriešu vienspēles
Sieviešu vienspēles
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles

Fināls 06:30 - 07:30

Fināls sievietēm ielas disciplīnā

Fināls 07:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijā 55kg

Vīrieši, priekšsacīkstes 09:00 - 09:50

Japāna - KOK

Latvija - Serbija (plkst. 9.25)

Fināls 09:00 - 11:00

Kalnu riteņbraukšanas kross vīriešiem

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls vīriešiem sinhronajos lēcienos no 10 metru torņa

Priekšsacīkstes 11:00 - 12:00

Ondržejs Perušičs/Davids Šveiners (Čehija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)
Latvijas komanda uzvar bez spēles

Vīrieši, priekšsacīkstes 11:30 - 13:30

Nīderlande - Beļģija

Polija - Ķīna

Fināls 13:00 - 16:10

Komandu sacensības vīriešiem

Fināli 14:00 - 16:10

Finālspēles par 1. un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs

Priekšsacīkstes 15:30 - 16:00

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Vīrieši, priekšsacīkstes 16:00 - 16:50

KOK - Latvija (plkst. 16)

Nīderlande - Polija

27
Fināls 00:30 - 03:05

Sacensības sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 06:00

A fināli
Vīriešu pārairu četrinieki
Sieviešu pārairu četrinieki

Priekšsacīkstes 03:00 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 10:30

Kvalifikācija un fināls jauktajām komandām
Gaisa pistole 10 metru distancē
Gaisa šautene 10 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
KOK - Argentīna
Ķīna - ASV
Japāna - Serbija
Itālija - Turcija
Brazīlija - Dominikānas Republika
Dienvidkoreja - Kenija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Japāna - Melnkalne
Brazīlija - Ungārija
Zviedrija - KOK
Dienvidkoreja - Nīderlande
Angola - Norvēģija
Francija - Spānija

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Japāna - Francija
Nigērija - ASV
Austrālija - Beļģija
Puertoriko - Ķīna

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:30

Fināli
Sievietēm 67+kg svara kategorijā
Vīriešiem 80+kg svara kategorijā

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli vīriešiem
200 metri brīvajā stilā
100 metri uz muguras
Fināli sievietēm
100 metri uz muguras
100 metri brasā

Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri brīvajā stilā
200 metru individuālais komplekss
200 metri tauriņstilā
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā (plkst. 13.39 startē Daniils Bobrovs)
4x200 metru stafete brīvajā stilā
800 metri brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 63kg
Vīrieši: 81kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Otrā kārta
Vīriešu vienspēles
Trešā kārta
Sieviešu vienspēles
Otrā kārta un ceturtdaļfināli
Vīriešu dubultspēles
Sieviešu dubultspēles

Priekšsacīkstes un fināli 05:25 - 14:40

Priekšsacīkstes un fināli sieviešu komandām paukošanā ar špagu

Fināls 05:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijā 59kg

Vīrieši, priekšsacīkstes 07:30 - 09:30

Beļģija - Polija

Ķīna - Japāna

Fināls 09:00 - 11:00

Kalnu riteņbraukšanas kross sievietēm

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls sievietēm sinhronajos lēcienos no 10 metru torņa

Fināls 11:00 - 16:40

Komandu iejāde

Vīrieši, priekšsacīkstes 12:00 - 12:50

Serbija - KOK

Latvija - Nīderlande (plkst. 12.25)

Fināls 13:00 - 15:00

Komandu sacensības sievietēm

Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem un sievietēm 14:30 - 16:50

Ķīna - Itālija (plkst. 14.30) sievietes
Nīderlande - KOK (plkst. 15.00) vīrieši
Japāna - Francija (plkst. 15.50) sievietes
Latvija - Japāna (plkst. 16.20) vīrieši

28
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 05:40

A fināli
Sieviešu pārairu divnieki
Vīriešu pārairu divnieki
Sieviešu četrinieki
Vīriešu četrinieki

Priekšsacīkstes 03:00 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 10:00

Kvalifikācija stenda šaušanā sievietēm
Tranšeju stends

Fināli 03:00 - 13:00

Finālspēles par medaļām un zemākām vietām vīriešiem

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Kanāda - Irāna
ASV - Tunisija
Argentīna - Francija
Polija - Venecuēla
Japāna - Itālija
Brazīlija - KOK

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Dānija - Bahreina
Zviedrija - Portugāle
Japāna - Ēģipte
Norvēģija - Argentīna
Brazīlija - Spānija
Francija - Vācija

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Nigērija - Vācija
ASV - Irāna
Itālija - Austrālija
Čehija - Francija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:40

Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar zobenu

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli sievietēm
200 metri brīvajā stilā
200 metru individuālais komplekss
1500 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
200 metri tauriņstilā

Priekšsacīkstes vīriešiem
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri tauriņstilā
100 metri brīvajā stilā (plkst. 13.07 startē Ieva Maļuka)
200 metri brasā
4x200 metru stafete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 70kg
Vīrieši: 90kg

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Trešā kārta
Vīriešu vienspēles
Ceturtdaļfināli
Sieviešu vienspēles
Pusfināli
Vīriešu dubultspēles
Ceturtdaļfināli
Sieviešu dubultspēles
Pirmā kārta
Jauktās dubultspēles

Priekšsacīkstes 05:00 - 05:50

Ana Patrisija Ramosa/Rebeka Kavalkanti Silva (Brazīlija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija)

Fināls 05:30 - 06:55

Brauciens ar atsevišķu startu sievietēm

Fināls 07:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 73kg

Fināls 08:00 - 11:20

Brauciens ar atsevišķu startu vīriešiem
(startē Toms Skujiņš)

Fināls 09:00 - 10:00

Fināls vīriešiem sinhronajos lēcienos no 3 metru tramplīna

Pusfināla spēles vīriešiem un sievietēm 11:00 - 13:10

Pusfināli vīriešiem
Serbija - KOK (plkst. 11.30)
Beļģija - Latvija (plkst. 12.40)

Pusfināli sievietēm
ASV - Francija (plkst. 11)
KOK - Ķīna (plkst. 12.10)

Fināls 11:30 - 15:25

Individuālā iejāde

Fināls 13:15 - 16:10

Daudzcīņas fināls vīriešiem

Medaļu izcīņas spēles vīriešiem un sievietēm 14:45 - 17:35

Finālspēles vīriešiem
Spēle par 3.vietu (plkst. 15.15)
Serbija - Beļģija

Spēle par 1.vietu (plkst. 16.25)
Latvija - KOK


Finālspēles sievietēm
Spēle par 3.vietu (plkst. 14.45)
Francija - Ķīna

Spēle par 1.vietu (plkst. 15.55)
ASV - KOK

29
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 05:50

A fināli
Vīriešu divnieki
Sieviešu divnieki
Vīriešu vieglsvara pārairu divnieki
Sieviešu vieglsvara pārairu divnieki

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:45

Sievietēm šaušana ar pistoli 25 metru distancē
Precizitātes šaušanas posms (startē Agate Rašmane)

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 08:55

Kvalifikācija un finālsacensības vīriešiem un sievietēm
Stenda šaušana

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Itālija - Argentīna
Dienvidkoreja - Dominikānas Republika
Serbija - Kenija
Ķīna - KOK
Japāna - Brazīlija
ASV - Turcija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Nīderlande - Angola
Spānija - Brazīlija
Japāna - Dienvidkoreja
Melnkalne - Norvēģija
Ungārija - KOK
Zviedrija - Francija

Ceturtdaļfināli 04:00 - 06:00

Ceturtdaļfināla braucieni vīriešiem un sievietēm
Startē Helvijs Babris un Vineta Pētersone

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Kanāda - Čehija
Spānija - Serbija
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Slovēnija - Japāna (plkst. 7.30 tiešraidē)
Spānija - Argentīna (plkst. 15 tiešraidē)

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli vīriešiem
800 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
100 metri brīvajā stilā
Fināli sievietēm
200 metri tauriņstilā
4x200 metru stafete brīvajā stilā

Priekšsacīkstes sievietēm
100 metri brīvajā stilā
200 metri brasā
800 metri brīvajā stilā
200 metri uz muguras
Priekšsacīkstes vīriešiem
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss
100 metri tauriņstilā
Jauktā 4x100 metru kompleksā stafete 
Tiešraide plkst. 13.10-14.40

Priekšsacīkstes un fināli 04:50 - 15:30

Priekšsacīkstes un fināli sievietēm paukošanā ar floreti

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 78kg
Vīrieši: 100kg 
Tiešraide plkst. 12.10-13.10

Priekšsacīkstes 05:00 - 14:00

Ceturtdaļfināli
Vīriešu vienspēles
Pusfināli
Sieviešu vienspēles
Pusfināli
Sieviešu dubultspēles
Ceturtdaļfināli
Jauktās dubultspēles

Priekšsacīkstes 09:40 - 12:10

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 11:00 - 12:00

Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Fināls 13:50 - 16:05

Daudzcīņas fināls sievietēm

Fināli 14:00 - 16:10

Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm

30
Priekšsacīkstes 02:30 - 14:10

Trīscīņa - iejāde individuāli un komandām

Priekšsacīkstes un fināli 02:45 - 04:55

A fināli
Sieviešu vieninieki
Vīriešu vieninieki
Sieviešu astoņnieki
Vīriešu astoņnieki

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 09:00

Sievietēm šaušana ar pistoli 25 metru distancē
Ātršaušana kvalifikācijā (startē Agate Rašmane)
Fināls

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:30

Priekšsacīkstes vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Augstlēkšana
Diska mešana
400 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes sievietēm
800 metru skrējiens plkst. 4.25-5.05 (startē Līga Velvere)
100 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 13:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Kanāda - Venecuēla
Brazīlija - ASV
Japāna - Polija
Argentīna - Tunisija
Itālija - Irāna
KOK - Francija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Brazīlija
Bahreina - Japāna
Francija - Spānija
Zviedrija - Ēģipte
Portugāle - Dānija
Vācija - Norvēģija

Fināls 03:00 - 15:30

Finālspēles par 1. un 3.vietu jauktajās dubultspēlēs

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:20

Finālsacensības sievietēm

Pusfināli un fināli 04:00 - 06:20

Pusfināli un fināli vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Beļģija - Puertoriko
ASV - Japāna
Francija - Nigērija
Ķīna - Austrālija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:40

Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar špagu

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 15:30

Fināli sievietēm
200 metri brasā
100 metri brīvajā stilā
Fināli vīriešiem
200 metri uz muguras
200 metru individuālais komplekss

Priekšsacīkstes vīriešiem
100 metri tauriņstilā
50 metri brīvajā stilā
1500 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Priekšsacīkstes sievietēm
200 metri uz muguras
50 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Sievietes: 78+kg
Vīrieši: 100+kg

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 14:00

Pusfināli
Vīriešu vienspēles
Jauktās dubultspēles
Spēle par 1. un 3.vietu
Vīriešu dubultspēles

Priekšsacīkstes 09:00 - 11:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:00

Priekšsacīkstes sievietēm
5000 metru skrējiens
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
Jauktā 4x400 metru stafete
Fināls vīriešiem
10 000 metru skrējiens

Fināli 14:00 - 16:10

Finālspēles par 1. un 3.vietu vīriešiem

Priekšsacīkstes 15:10 - 16:50

Grupu kārtas spēles vīriešiem un sievietēm

31
Fināls 01:30 - 03:25

Jauktā stafete

Priekšsacīkstes 02:30 - 05:00

Trīscīņa - iejāde komandām un individuāli

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 11:10

Kvalifikācija un fināls
Jauktās komandas tranšeju stendā
Sievietēm šaušana ar šauteni 50 metros 3 pozīcijās

Priekšsacīkstes 03:00 - 06:00

Priekšsacīkstes sievietēm
400 metru barjerskrējējs
Diska mešana
100 metru barjerskrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kārtslēkšana
800 metru skrējiens
100 metru skrējiens

Fināli 03:00 - 13:00

Finālspēles par medaļām un zemākām vietām sievietēm

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Dominikānas Republika - Kenija
ASV - KOK
Argentīna - Turcija
Serbija - Brazīlija
Japāna - Dienvidkoreja
Ķīna - Itālija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Angola - Japāna
Melnkalne - Dienvidkoreja
KOK - Francija
Brazīlija - Zviedrija
Ungārija - Spānija
Norvēģija - Nīderlande

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 11:20
Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Irāna - Francija
Itālija - Nigērija
Austrālija - Vācija
ASV - Čehija

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 16:40

Priekšsacīkstes un fināli sieviešu komandām paukošanā ar zobenu

Priekšsacīkstes 04:00 - 05:00

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Gaudensija Makoha/Breksaidsa Hadambi (Kenija)

Priekšsacīkstes 04:10 - 06:20

Priekšsacīkstes vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 06:20

Fināls vīriešiem
100 metri tauriņstilā
Fināli sievietēm
200 metri uz muguras
800 metri brīvajā stilā
4x100 metru jauktā kompleksā stafete

Priekšsacīkstes vīriešiem
50 metri brīvajā stilā
Priekšsacīkstes sievietēm
50 metri brīvajā stilā

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 13:50

Jauktās komandas

Fināls 05:50 - 09:00

Vīrieši svara kategorijās 81kg un 96kg B grupa

Priekšsacīkstes un fināli 06:00 - 14:00

Sieviešu vienspēles
Spēle par 1. un 3.vietu
Vīriešu vienspēles
Spēle par 3.vietu
Sieviešu dubultspēles
Spēle par 3.vietu
Jauktās dubultspēles
Spēle par 3.vietu

Fināli 06:00 - 12:00

Medaļu brauciens
RS:X klase sievietēm
RS:X klase vīriešiem

Priekšsacīkstes 09:00 - 10:00

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Hosue Gastons/Hosē Rubio (Meksika)

Fināls 09:50 - 12:00

Svara kategorija 81kg (startē Ritvars Suharevs)

Fināli 12:00 - 17:00

Finālspēles par 1. un 3.vietu vīriešu dubultspēlēs

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Fināli vīriešiem
Diska mešana
Jauktā 4x400 metru stafete
Pusfināls un fināls sievietēm
100 metru skrējiens
Pusfināls sievietēm
800 metru skrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Tāllēkšana
100 metru skrējiens

Fināls 13:50 - 16:00

Svara kategorija vīriešiem 96kg

1
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
26 27 28 29 30 31
1
Fināls 01:30 - 10:30

Noslēguma raunds vīriešiem

Priekšsacīkstes 01:45 - 05:10

Trīscīņa - kross komandām un individuāli

Priekšsacīkstes 02:30 - 07:15

Kvalifikācija vīriešiem ātršaušanā ar pistoli 25 metru distancē

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Polija - Kanāda
Brazīlija - Francija
KOK - Tunisija
Itālija - Venecuēla
Japāna - Irāna
ASV - Argentīna

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Portugāle - Japāna
Ēģipte - Bahreina
Spānija - Argentīna
Norvēģija - Francija
Vācija - Brazīlija
Dānija - Zviedrija

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 15:20

Priekšsacīkstes un fināli vīriešu komandām paukošanā ar floreti

Priekšsacīkstes un fināli 03:10 - 06:00

Fināls sievietēm
Lodes grūšana
Kvalifikācija sievietēm
Vesera mešana (startē Laura Igaune)
3000 metru kavēkļu skrējiens
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
400 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Kanāda - Spānija
Dienvidkoreja - Serbija
Priekšsacīkšu spēles vīriešiem
Argentīna - Japāna
Spānija - Slovēnija (tiešraide plkst. 11.15)

Fināli 04:10 - 06:50

Finālsacensības sievietēm un vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 04:30 - 06:25

Fināli vīriešiem
50 metri brīvajā stilā
1500 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete
Fināli sievietēm
50 metri brīvajā stilā
4x100 metru kompleksā stafete

Priekšsacīkstes 05:00 - 13:15

Grieķu-romiešu cīņa 60kg, 130kg
Sieviešu cīņa 76kg
 

Fināli 06:00 - 14:00

Vīriešu vienspēles
Spēle par 1.vietu
Sieviešu dubultspēles
Spēle par 1.vietu
Jauktās dubultspēles
Spēle par 1.vietu

Fināli 06:00 - 12:00

Medaļu brauciens
Laser klase vīriešiem
Laser Radial klase sievietēm

Fināls 07:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijā 76kg

Astotdaļfināli 08:00 - 08:50

Astotdaļfināls sievietēm

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka - Nadežda Makroguzova/Svetlana Holomina (KOK)

Fināls 09:00 - 10:25

Fināls sievietēm lēcienos no 3 metru tramplīna

Fināli 11:00 - 14:10

Finālsacensības atsevišķās disciplīnās
Vīrieši
Brīvās kustības
Zirgs
Sievietes
Atbalsta lēciens
Līdztekas

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Pusfināli un fināls vīriešiem
100 metru skrējiens
Fināls vīriešiem
Augstlēkšana
Fināls sievietēm 
Trīssoļlēkšana
Pusfināli vīriešiem
800 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls sievietēm
100 metru barjerskrējiens

Fināli 14:30 - 17:00

Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm

2
Priekšsacīkstes un fināli 02:30 - 12:00

Vīriešiem kvalifikācija un fināli
Ātršaušana ar pistoli 25 metru distancē
Šaušana ar šauteni 3 pozīcijās 50 metru distancē

Astotdaļfināli 03:00 - 16:50

Astotdaļfināli vīriešiem un sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 05:55

Fināls vīriešiem
Tāllēkšana
Kvalifikācija vīriešiem
Vesera mešana
Tāllēkšana
Kvalifikācija sievietēm
200 metru skrējiens
1500 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Serbija - Dienvidkoreja
ASV - Itālija
KOK - Turcija
Ķīna - Argentīna
Japāna - Dominikānas Republika
Brazīlija - Kenija

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Dienvidkoreja - Angola
Francija - Brazīlija
Spānija - KOK
Ungārija - Zviedrija
Nīderlande - Melnkalne
Norvēģija - Japāna

Priekšsacīkstes 03:30 - 07:00

Priekšsacīkstes sievietēm
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 500 metros
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kanoe divnieki 1000 metros
Smailīšu vieninieki 1000 metros

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Priekšsacīkšu spēles sievietēm
Nigērija - Japāna
Francija - ASV (spēle tiešraidē plkst. 7.50)
Ķīna - Beļģija
Austrālija - Puertoriko

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Grieķu-romiešu cīņa 60kg, 130kg; 77kg, 97kg
Sieviešu cīņa 76kg; 68kg

Fināls 05:50 - 16:00

Sievietes svara kategorijās 87kg un 87+kg

Fināli 06:00 - 12:00

Medaļu brauciens
49FX klase sievietēm
49 klase vīriešiem

Fināli 07:00 - 17:00

Finālspēles par 1. un 3.vietu
Sieviešu dubultspēlēs
Vīriešu vienspēlēs

Astotdaļfināls 07:00 - 07:55

Evandro Gonsalvešs Oliveira/Bruno Šmits (Brazīlija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:30

Priekšsacīkstes un fināls
Komandu sprints sievietēm
Priekšsacīkstes
Komandu iedzīšanas brauciens sievietēm
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem

Fināls 11:00 - 12:25

Trīscīņa - konkūrs individuāli un komandām

Fināli 11:00 - 13:40

Finālsacensības atsevišķās disciplīnās
Vīrieši
Apļi
Atbalsta lēciens
Sievietes
Brīvās kustības

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
3000 metru kavēkļu skrējiens
Finālsacensības sievietēm
Diska mešana
5000 metru skrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Kārtslēkšana
Pusfināli sievietēm
200 metru skrējiens
400 metru barjerskrējiens
Pusfināls vīriešiem 
400 metru skrējiens

3
Ceturtdaļfināli sievietēm 03:00 - 16:50

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) -  Hītere Benslija/Brendija Vilkersone (Kanāda). Tiešraide plkst. 15

Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:35

Fināls vīriešiem
400 metru barjerskrējiens
Fināls sievietēm
Tāllēkšana
Priekšsacīkstes sievietēm
Šķēpa mešana (startē Līna Mūze, Anete Kociņa, Madara Palameika)
400 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
Trīssoļlēkšana
1500 metru skrējiens
200 metru skrējiens

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Ceturtdaļfināli vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 07:15

Pusfināli un fināli sievietēm
Smailīšu vieninieki 200 metros
Smailīšu divnieki 500 metros
Pusfināli un fināli vīriešiem
Kanoe divnieki 1000 metros
Smailīšu vieninieki 1000 metros

Priekšsacīkstes 03:30 - 16:45

Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Ceturtdaļfināla spēles vīriešiem. Tiešraidē spēle plkst. 8.20.

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Grieķu-romiešu cīņa 77kg, 97kg; 67 kg, 87kg
Sieviešu cīņa 62kg, 68kg

Anastasijas Grigorjevas svara kategorijā (62kg) cīņas līdz fināliem

Fināli 05:00 - 13:40

Fināli
Sievietēm 57kg svara kategorijā
Vīriešiem 69kg svara kategorijā

Fināls 07:50 - 10:00

Vīrieši svara kategorijā 109kg B grupa

Fināli 08:30 - 10:55

Medaļu brauciens
Finn klase vīriešiem
Nacra 17 jauktā klase

Fināls 09:00 - 10:30

Fināls vīriešiem lēcienos no 3 metru tramplīna

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:10

Priekšsacīkstes un fināli
Komandu iedzīšanas brauciens sievietēm
Komandu sprints vīriešiem
Priekšsacīkstes
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem

Fināli 11:00 - 13:25

Finālsacensības atsevišķās disciplīnās
Vīrieši
Līdztekas
Stienis
Sievietes
Baļķis

Priekšsacīkstes 13:00 - 16:45

Kvalifikācija konkūrā (startē Kristaps Neretnieks un Valour)

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:55

Finālsacensības vīriešiem
Kārtslēkšana
Finālsacensības sievietēm
Vesera mešana
200 metru skrējiens
800 metru skrējiens
Priekšsacīkstes vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Lodes grūšana
5000 metru skrējiens
Pusfināls vīriešiem
200 metru skrējiens

Fināls 13:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 109kg (startē Artūrs Plēsnieks)

4
Ceturtdaļfināli vīriešiem 03:00 - 16:50

Ceturtdaļfināli vīriešiem

  • Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Alisons Čeruti/Alvaru Filju (Brazīlija). Tiešraide plkst. 4
Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 06:25

Finālsacensības sievietēm
400 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija vīriešiem
Šķēpa mešana (startē Gatis Čakšs)
Pusfināls vīriešiem
110 metru barjerskrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināls 03:00 - 07:40

Priekšsacīkstes un fināls sievietēm parka disciplīnā

Priekšsacīkstes 03:00 - 17:30

Ceturtdaļfināli sievietēm

Priekšsacīkstes 03:30 - 06:40

Priekšbraucieni un ceturtdaļfināli vīriešiem
*Smailīšu vieninieki 200 metros (startē Roberts Akmens)
Smailīšu divnieki 1000 metros
Priekšbraucieni un ceturtdaļfināli sievietēm
Kanoe vieninieki 200 metros
Smailīšu vieninieki 500 metros
*Tiešraide

Priekšsacīkstes 03:30 - 16:45

Ceturtdaļfināla spēles sievietēm

Priekšsacīkstes 04:00 - 17:00

Ceturtdaļfināla spēles sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Grieķu-romiešu cīņa 67kg, 87kg
Sieviešu cīņa 62kg, 57kg
Brīvā cīņa 57kg, 68kg, 86kg

Anastasija Grigorjeva svara kategorijā līdz 62kg startē gandarījuma zarā. Tiešraide plkst. 5
Anastasija Grigorjeva svara kategorijā līdz 62kg cīnās par 3.vietu. Tiešraide plkst. 14.50

Fināls 07:50 - 16:00

Vīrieši svara kategorijā 109+ kg

Fināls 08:00 - 10:10

Fināls vīriešiem svara kategorijā 81kg

Fināli 08:30 - 10:55

Medaļu brauciens
470 klase vīriešiem
470 klase sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 13:00

Fināls
Komandu iedzīšanas brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints vīriešiem
Kerings sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 12:30 - 16:00

Finālsacensības vīriešiem
Vesera mešana
800 metru skrējiens
200 metru skrējiens
Finālsacensības sievietēm
3000 metru kavēkļu skrējiens
Pusfināli sievietēm
1500 metru skrējiens
400 metru skrējiens
Pirmā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Fināls konkūrā 13:00 - 15:10

Konkūrs

Finālā startē Kristaps Neretnieks

5
Priekšsacīkstes un fināli 03:00 - 09:05

Finālsacensības vīriešiem
Trīssoļlēkšana
Lodes grūšana
110 metru barjerskrējiens
Kvalifikācija sievietēm
Augstlēkšana
4x100 metru stafete
Kvalifikācija vīriešiem
4x100 metru stafete
Pēdējā sacensību diena desmitcīņā un septiņcīņā

Priekšsacīkstes un fināls 03:00 - 07:40

Priekšsacīkstes un fināls vīriešiem parka disciplīnā

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 03:00 - 04:00

Pusfināls sievietēm

Anuka Veržē-Deprē/Joana Heidriha (Šveice) - Eiprila Rosa/Eliksa Klainmena (ASV) plkst. 3

Pusfināli un fināli. Roberta Akmeņa starts finālā plkst. 5.42 03:30 - 07:05

Pusfināli un fināli vīriešiem
Smailīšu vieninieki 200 metros (pusfinālā startē Roberts Akmens). Tiešraide plkst. 3.25
Smailīšu vieninieki 200 metros (finālā startē Roberts Akmens). Tiešraide plkst. 5.35
Smailīšu divnieki 1000 metros

Pusfināli un fināli sievietēm
Kanoe vieninieki 200 metros
Smailīšu vieninieki 500 metros
 

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 15:40

Kumitē vīriešiem 67kg (startē Kalvis Kalniņš)
Kumitē sievietēm 55kg
Kata sievietēm

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 04:00 - 05:00

Pusfināls sievietēm

Mariafe Artačo del Solara/Talika Klensija (Austrālija) - Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) 

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Sieviešu cīņa 53kg, 57kg
Brīvā cīņa 57kg, 86kg, 74kg, 125kg

Fināli 05:00 - 16:40

Spēles par 1. un 3.vietu sieviešu komandām

Paukošana 07:00 - 13:30

Sacensības vīriešiem un sievietēm
Startē Pavels Švecovs

Priekšsacīkstes 07:00 - 17:00

Pusfināli vīriešiem

Pusfināls 07:15 - 09:15

Pusfināla spēle vīriešiem

ASV - Austrālija (tiešraide LSM.lv)

Fināls 08:00 - 10:10

Fināls vīriešiem 57kg svara kategorijā

Fināls 09:00 - 10:25

Fināls sievietēm lēcienos no 10 metru torņa

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:50

Priekšsacīkstes un fināli
Kerings sievietēm
Omniuma brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints vīriešiem

Fināls 10:30 - 12:05

Soļošana vīriešiem 20 km

Priekšsacīkstes 11:00 - 17:00

Pusfināla spēles vīriešiem

Fināls 11:00 - 14:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Fināli 11:30 - 16:20

Finālsacensības kombinācijā vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 13:00 - 15:45

Finālsacensības sievietēm
Kārtslēkšana
Finālsacensības vīriešiem
400 metru skrējiens
Sacensību noslēgums desmitcīņā un septiņcīņā 
Kvalifikācija sievietēm
4x400 metru stafete
Pusfināls vīriešiem
1500 metru skrējiens

Pusfināls 14:00 - 16:00

Pusfināla spēle vīriešiem

Francija - Slovēnija (tiešraide LSM.lv)

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 15:00 - 16:00

Pusfināls vīriešiem

Anderss Berncens Mūls/Kristians Sandli Sērums (Norvēģija) - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija)

Pusfināla spēle pludmales volejbolā 16:00 - 16:50

Pusfināls vīriešiem

Junuse Šerifs/Ahmeds Tidžans (Katara) - Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK)

Fināls 23:30 - 04:00

Soļošana vīriešiem 50 km
Startē Arnis Rumbenieks un Ruslans Smolonskis (plkst. 23.30)

6
Priekšsacīkstes 03:30 - 05:40

Priekšsacīkstes sievietēm
Kanoe divnieki 500 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros
Priekšsacīkstes vīriešiem
Kanoe vieninieki 1000 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 15:40

Kata vīriešiem
Kumitē sievietēm 61kg
Kumitē vīriešiem 75kg

Finālspēle sievietēm par 3.vietu 04:00 - 05:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka (Latvija) - Anuka Veržē-Deprē/Joana Heidriha (Šveice)

Priekšsacīkstes un fināli 05:00 - 16:00

Brīvā cīņa 74kg, 125kg, 65kg, 97kg
Sieviešu cīņa 53kg, 50kg

Fināli 05:00 - 08:00

Spēle par 1.vietu sievietēm

Fināli 05:00 - 16:40

Fināli par 1. un 3.vietu vīriešu komandām

Finālspēle sievietēm par 1.vietu 05:30 - 06:30

Fināls par 1.vietu

Mariafe Artačo del Solara/Talika Klensija (Austrālija) - Eiprila Rosa/Eliksa Klainmena (ASV) 

Priekšsacīkstes 07:00 - 17:00

Pusfināli sievietēm

Priekšsacīkstes 07:40 - 16:00

Pusfināla spēles sievietēm

Fināls 08:00 - 09:40

Fināls vīriešiem 91kg svara kategorijā

Sieviešu sacensības 08:30 - 14:15

Peldēšana, paukošana bonusa raunds, jāšana, kombinācija

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 13:15

Fināli
Sprints vīriešiem
Medisona brauciens sievietēm
Priekšsacīkstes
Sprints sievietēm

Fināls 10:30 - 12:15

Soļošana sievietēm 20 km

Priekšsacīkstes 11:00 - 17:00

Pusfināla spēles sievietēm

Fināli 11:30 - 16:20

Finālsacensības kombinācijā sievietēm

Priekšsacīkstes 13:00 - 16:05

Konkūrs komandām - kvalifikācija

Priekšsacīkstes un fināli 13:50 - 16:55

Finālsacensības sievietēm
Šķēpa mešanā startē Madara Palameika (plkst. 14.50)
400 metru skrējiens
1500 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Finālsacensības vīriešiem
5000 metru skrējiens
4x100 metru stafete
Priekšsacīkstes vīriešiem
4x400 metru stafete

Fināli 14:00 - 17:00

Spēle par 3.vietu vīriešiem

7
Fināls 01:30 - 10:30

Noslēguma raunds sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 03:30 - 06:50

Pusfināli un fināli sievietēm
Kanoe divnieki 500 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros

Pusfināli un fināli vīriešiem
Kanoe vieninieki 1000 metros
Smailīšu četrinieki 500 metros

Fināls 04:00 - 04:15

Maratons sievietēm

Finālspēle vīriešiem par 3.vietu 04:00 - 05:00

Spēle par 3.vietu

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs (Latvija) - Junuse Šerifs/Ahmeds Tidžans (Katara) 

Finālspēle vīriešiem par 1.vietu 05:30 - 06:30

Fināls par 1.vietu

Anderss Berncens Mūls/Kristians Sandli Sērums (Norvēģija) - Vjačeslavs Krasiļņikovs/Oļegs Stojanovskis (KOK)

Fināls par 1.vietu vīriešiem 05:30 - 07:30

Spēle par 1.vietu vīriešiem

Francija - ASV (tiešraide LSM.lv)

Fināli 06:40 - 12:20

Finālspēles par 1. un 3.vietu sievietēm

Fināli 07:30 - 09:30

Spēle par 3.vietu vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 08:00 - 14:45

Kumitē sievietēm 61+kg
Kumitē vīriešiem 75+kg

Fināli 08:00 - 09:55

Fināli
Vīriešiem 52kg svara kategorijā
Vīriešiem 75kg svara kategorijā
Sievietēm 51kg svara kategorijā
Sievietēm 69kg svara kategorijā

Vīriešu sacensības 08:30 - 14:15

Peldēšana, paukošana bonusa raunds, jāšana, kombinācija
Startē Pavels Švecovs

Fināls 09:00 - 10:25

Fināls vīriešiem lēcienos no 10 metru torņa

Fināls 09:20 - 12:00

Finālsacensības daudzcīņā

Priekšsacīkstes un fināli 09:30 - 12:25

Fināls
Medisona brauciens vīriešiem
Priekšsacīkstes
Sprints sievietēm
Kerings vīriešiem

Fināli 11:00 - 13:00

Spēle par 3.vietu vīriešiem

Priekšsacīkstes un fināli 12:45 - 16:00

Brīvā cīna 65kg, 97kg
Sieviešu cīņa 50kg

Fināls 13:00 - 15:30

Konkūrs komandām - fināls

Fināli 13:00 - 16:20

Finālsacensības vīriešiem
Šķēpa mešana
1500 metru skrējiens
4x400 metru stafete
Finālsacensības sievietēm
Augstlēkšana
10 000 metru skrējiens
4x400 metru stafete

Fināls par 3.vietu sievietēm 13:00 - 15:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Fināls par 3.vietu vīriešiem 13:00 - 16:30

Spēle par 3.vietu vīriešiem

Slovēnija - Austrālija

Fināls 14:30 - 17:30

Spēle par 1.vietu vīriešiem

Fināls 15:00 - 17:30

Spēle par 1.vietu vīriešiem

Fināls 15:15 - 17:45

Spēle par 1.vietu vīriešiem

8
Fināls 01:00 - 03:45

Maratons vīriešiem

Fināls 03:00 - 05:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Priekšsacīkstes un fināli 04:00 - 06:15

Fināli
Sprints sievietēm
Kerings vīriešiem
Komandu sprints sievietēm
Omniuma brauciens sievietēm

Fināls 05:00 - 07:00

Spēle par 3.vietu sievietēm

Fināls 05:00 - 06:55

Fināls grupu sacensībās

Fināls 05:30 - 08:00

Spēle par 1.vietu sievietēm

Fināls 07:30 - 10:00

Spēle par 1.vietu sievietēm

Fināli 07:40 - 10:20

Finālspēles par 1.un 3.vietu vīriešiem

Fināli 08:00 - 09:55

Fināli
Sievietēm 60kg svara kategorijā
Vīriešiem 63kg svara kategorijā
Sievietēm 75kg svara kategorijā
Vīriešiem 91+kg svara kategorijā

Fināls 09:00 - 11:30

Spēle par 1.vietu sievietēm

9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Sporta veidi
Medaļas
Kopā
ASV
ASV usa
39 41 33 113
Ķīna
Ķīna chn
38 32 18 88
Japāna
Japāna jpn
27 14 17 58
Lielbritānija
Lielbritānija gbr
22 21 22 65
KOK *
KOK * kok
20 28 23 71
Austrālija
Austrālija aus
17 7 22 46
Nīderlande
Nīderlande ned
10 12 14 36
Francija
Francija fra
10 12 11 33
Vācija
Vācija ger
10 11 16 37
Itālija
Itālija ita
10 10 20 40
Kanāda
Kanāda can
7 6 11 24
Brazīlija
Brazīlija bra
7 6 8 21
Jaunzēlande
Jaunzēlande nzl
7 6 7 20
Kuba
Kuba cub
7 3 5 15
Ungārija
Ungārija hun
6 7 7 20
Koreja
Koreja kor
6 4 10 20
Polija
Polija pol
4 5 5 14
Čehija
Čehija cze
4 4 3 11
Kenija
Kenija ken
4 4 2 10
Norvēģija
Norvēģija nor
4 2 2 8
Jamaika
Jamaika jam
4 1 4 9
SPĀNIJA
SPĀNIJA esp
3 8 6 17
Zviedrija
Zviedrija swe
3 6 0 9
Šveice
Šveice sui
3 4 6 13
Dānija
Dānija den
3 4 4 11
Horvātija
Horvātija cro
3 3 2 8
Irāna
Irāna irn
3 2 2 7
Serbija
Serbija srb
3 1 5 9
Beļģija
Beļģija bel
3 1 3 7
Bulgārija
Bulgārija bgr
3 1 2 6
Slovēnija
Slovēnija svn
3 1 1 5
Uzbekistāna
Uzbekistāna uzb
3 0 2 5
Gruzija
Gruzija geo
2 5 1 8
Taivāna
Taivāna twn
2 4 6 12
Turcija
Turcija tur
2 2 9 13
Uganda
Uganda uga
2 1 1 4
Grieķija
Grieķija grc
2 1 1 4
Ekvadora
Ekvadora ecu
2 1 0 3
Īrija
Īrija irl
2 0 2 4
Izraēla
Izraēla isr
2 0 2 4
Katara
Katara qat
2 0 1 3
Kosova
Kosova xk
2 0 0 2
Bahamas
Bahamas bhs
2 0 0 2
Ukraina
Ukraina ukr
1 6 12 19
Baltkrievija
Baltkrievija blr
1 3 3 7
Rumānija
Rumānija rou
1 3 0 4
Venecuēla
Venecuēla ven
1 3 0 4
Indija
Indija ind
1 2 4 7
Honkonga
Honkonga hkg
1 2 3 6
Filipīnas
Filipīnas phl
1 2 1 4
Slovākija
Slovākija svk
1 2 1 4
Dienvidāfrika
Dienvidāfrika zaf
1 2 0 3
Austrija
Austrija aut
1 1 5 7
Ēģipte
Ēģipte egy
1 1 4 6
Indonēzija
Indonēzija idn
1 1 3 5
Portugāle
Portugāle por
1 1 2 4
Etiopija
Etiopija eth
1 1 2 4
Tunisija
Tunisija tun
1 1 0 2
Fidži
Fidži fji
1 0 1 2
Latvija
Latvija lat
1 0 1 2
Igaunija
Igaunija est
1 0 1 2
Taizeme
Taizeme tha
1 0 1 2
Bermuda
Bermuda bmu
1 0 0 1
Maroka
Maroka mar
1 0 0 1
Puertoriko
Puertoriko pri
1 0 0 1
Kolumbija
Kolumbija col
0 4 1 5
Azerbaidžāna
Azerbaidžāna aze
0 3 4 7
Dominikāna
Dominikāna dom
0 3 2 5
Armēnija
Armēnija arm
0 2 2 4
Kirgizstāna
Kirgizstāna kgz
0 2 1 3
Mongolija
Mongolija mng
0 1 3 4
Sanmarīno
Sanmarīno smr
0 1 2 3
Argentīna
Argentīna arg
0 1 2 3
Nigērija
Nigērija nga
0 1 1 2
Malaizija
Malaizija mys
0 1 1 2
Jordānija
Jordānija jor
0 1 1 2
Namībija
Namībija nam
0 1 0 1
Saūda Arābija
Saūda Arābija ksa
0 1 0 1
Bahreina
Bahreina bhr
0 1 0 1
Lietuva
Lietuva ltu
0 1 0 1
Turkmenistāna
Turkmenistāna tkm
0 1 0 1
Maķedonija
Maķedonija mkd
0 1 0 1
Kazahstāna
Kazahstāna kaz
0 0 8 8
Meksika
Meksika mex
0 0 4 4
Somija
Somija fin
0 0 2 2
Gana
Gana gha
0 0 1 1
Sīrija
Sīrija syr
0 0 1 1
Burkinafaso
Burkinafaso bfa
0 0 1 1
Kuveita
Kuveita kwt
0 0 1 1
Grenāda
Grenāda grd
0 0 1 1
Kotdivuāra
Kotdivuāra civ
0 0 1 1
Botsvana
Botsvana bwa
0 0 1 1
Moldova
Moldova mda
0 0 1 1
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt