Jolanta Tarvida uzvar taekvondo pasaules reitinga turnīrā Rīgā

Latvijas taekvondo cīkstone Jolanta Tarvida nedēļas nogalē Rīgā izcīnīja uzvaru pasaules reitinga turnīrā.

Tarvida pieaugušo vecuma grupā svara kategorijā līdz 57 kilogramiem bija izlikta ar piekto numuru, un pirmā kārta viņai bija brīva, bet otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā latviete ar 17:5 pārspēja somieti Helmi Harkonenu.

Ceturtdaļfinālā Tarvidai stājās pretī krieviete Jeļena Jevlampjeva, kura tika uzveikta ar 11:4, bet pusfinālā Latvijas pārstāve ar rezultātu 12:11 pieveica sacensību pirmo numuru Ņikitu Glasnoviču no Horvātijas, kura pērn pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļu.

Titula cīņā mājiniece ar rezultātu 20:3 guva virsroku pār beļģieti Rahelehu Asemani, kura bija izsēta ar otro numuru.

Šajā grupā piedalījās 22 cīkstones.

Tāpat uzvaru savā kategorijā svinēja Anastasija Močaļina, kura startēja svarā līdz 51 kilogramam, kopumā uz cīņas paklāja dodoties astoņām atlētēm. Vēl uzvaru savā grupā izcīnīja Anastasija Koroļova, kura bija pirmā starp trim sportistēm junioru konkurencē svarā līdz 42 kilogramiem.

Savukārt trešā junioru grupā līdz 68 kilogramiem bija Miroslava Volkova, kurai konkurenci sastādīja vēl piecas taekvondo cīkstones.

Tikmēr kadetēm svara kategorijā līdz 41 kilogramam Ļubova Zaharenkova izcīnīja otro vietu astoņu dalībnieču konkurencē, kamēr līdz 47 kilogramiem Viktorija Helviga bija trešā starp sešām sportistēm.

Ar trim zelta, vienu sudraba un divām bronzas medaļām Latvija šajā turnīrā ieņēma astoto vietu 43 valstu konkurencē.