Īsi pirms Brieža un Usika cīņas vēl brīvi pieejamas biļetes

Divas stundas pirms sestdienas grandiozajā boksa pasākuma, kura nagla ir Latvijas boksa zvaigznes Maira Brieža un Oleksandra Usika cīņa Pasaules supersērijas pirmā smagā svara kategorijas pusfinālā, tirdzniecībā vēl brīvi bija iegādājamas biļetes uz šo šovu, turklāt, sākot no 80 eiro. Pat dažas minūtes pirms cīņas, "Arēna Rīga" nebija skatītāju piepildīta.

Sākot biļešu tirdzniecību uz šo pasākumu, puse no pieejamajām tika izpirktas ļoti īsā laikā, radot īstu ažiotāžu. Taču vēl joprojām biļetes ir pieejamas, turklāt, pat par salīdzinoši nelielu cenu. Taču interesenti tās var iegādāties sev vēlamajā cenu kategorijā – sākot no 80 līdz 400 eiro.

Tikmēr dažādos portālos arī sarosījušies cilvēki, kas pārdod biļetes uz šo pasākumu, jo paši kāda iemesla dēļ netiek. Piemēram, portālā ss.com, biļetes uz Brieža un Usika cīņu var iegādāties pat par 50 eiro, bet biļetes VIP zonā, kas kasēs maksā 400 eiro, portālā tiek piedāvātas par 300 eiro.

Pat iesākoties šovam, taču pirms Brieža un Usika cīņas, "Arēna Rīga" kasēs vēl bija nopērkamas biļetes par 80 eiro, novēroja lsm.lv. Turpat pie arēnas bija arī dažas daiļā dzimuma pārstāves ar plakātiem, kas vēstīja, ka viņas vēlas iegādāties biļtes. Ar viņām aprunājoties tapa skaidrs, ka dāmas vēlas nopirkt biļetes ne dārgāk par 50 eiro, jo kasē nopēkamās pa 80 eiro esot par dārgu.

Lsm.lv novēroja arī, ka vēl 40 minūtes līdz cīņai "Arēna Rīga" vēl nebija fanu piepildīta. Par veseli sektori dažviet bija tukši.

Tikmēr laicīgi savas vietas skatītāju tribīnes bija ieņēmušas Oleksandra Usika dzīves svarīgākās sievietes - mamma un sieva.

Zīmīgi, ka uz cīņu bija ieradies arī ukraiņu boksa leģenda Vladimirs Kļičko. Savukārt Latvijas karogu uz pleciem uzmetusi arēnā bija arī svarcēlāja Rebeka Koha.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cīņas
Sports
Jaunākie
Interesanti