Džudists Borodavko izcīna 3.vietu Eiropas kausa posmā

Latvijas džudists Jevgēņijs Borodavko izcīnīja 3.vietu Eiropas kausa posmā, kas svētdien beidzās Sofijā, liecina organizatoru informācija. Vēl pieciem Latvijas sportistiem Bulgārijā neizdevās tikt tālāk par pirmajām kārtām.

Borodavko svara kategorijā līdz 100 kilogramiem pirmajā cīņā pārspēja gruzīnu Aleksandru Zālišvili, nākamajā kārtā pieveica austrieti Maksimilianu Hagenederu, bet grupas finālā piekāpās nākamajam sacensību uzvarētājam Mihaelam Korelam no Nīderlandes. Borodavko cīņu par bronzu turpināja gandarījuma turnīrā, kur guva uzvaras pār ukraini Dmitro Lučinu un Gruzijas džudistu Aleksandru Mskaladzi.

Vienu uzvaru svara kategorijā līdz 73 kilogramiem izcīnīja Dmitrijs Fedosejenkovs, savukārt svarā līdz 81 kilogramam pirmajā kārtā zaudēja Konstantīns Ovčiņņikovs, Filips Mikuckis un Artēmijs Naumovs. Aigars Mīlenbergs zaudēja pirmajā cīņā svara kategorijā līdz 90 kilogramiem.

Eiropas čempionāts džudistiem būs no 9. līdz 12. aprīlim Glāzgovā, Lielbritānijā, savukārt pasaules čempionāts paredzēts augusta beigās Astanā, Kazahstānā.