Cīkstone Grigorjeva pasaules čempionātā izcīna bronzas medaļu

Latvijas brīvā stila cīkstone Anastasija Grigorjeva savu dalību Parīzē notiekošajā pasaules čempionātā sākusi ar uzvarām, sasniedzot turnīra pusfinālu, taču tajā piekāpās amerikānietei Elisonai Reganai, taču cīņā par bronzu guva uzvaru, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts viss teksts)

Kvalifikācijas kārtā Grigorjeva, kura startē svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, ar 2:0 uzvarēja Azerbaidžānas sportisti Tetjanu Omeļčenko.

Astotdaļfinālā Grigorjevai pretim stājās Nesa Marija Rodrigesa Tirado no Puertoriko, kuru Latvijas cīkstone pieveica ar 9:6.

Ceturtdaļfinālā Anastasija cīnījās Ti Mai Ngujenu no Vjetnamas, gūstot uzvaru ar 10:0, tādējādi iekļūstot pusfinālā.

Pusfinālā Grigorjeva piedzīvoja neveiksmi, ar 3:6 piekāpjoties pasaules vicečempionei Elisonei Reganai no ASV. Līdz ar to uz pasaules čempiona titulu Grigorjeva vairs nevarēja pretendēt.

Tikmēr bronzas finālā Grigorjeva  ar 3:2 pārspēja vācieti Luīzu Nīmišu, izcīnot pasaules čempionāta bronzas medaļu, kas ir jau otrā viņas izcīnīto godalgu sarakstā.

Par pasaules čempioni tika kronēta japāniete Risako Kavai, kura uzvarēja Grigorjevas pāridarītāju Reganu ar 13:0. Savukārt otra bronzas medaļa Juhannai Matsonei no Zviedrijas, kura ar 8:3 uzvarēja Šovdoru Bātarjavu no Mongolijas.

Grigorjeva tika uzskatīta par vienu no favorītēm un pretendentēm uz pasaules čempionāta medaļām. Sportistes kontā jau četri Eiropas čempiones tituli, kā arī pasaules čempionāta bronza, kas izcīnīta jau 2014. gadā.