Cīkstone Grigorjeva izvirza sev mērķus pasaules čempionātā un olimpiskajās spēlēs

Pēc neveiksmīgā starta pērn Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs Anastasijai Grigorjevai bija morāli grūti atgriezties treniņos un motivēt sevi sportistes karjeras turpinājumam. Tomēr pusceļā cīkstone negrib apstāties un izvirza sev mērķi gan pasaules čempionātā, gan jo īpaši olimpiskajās spēlēs. 

Palikšanai sportā Grigorjevai ir divi mērķi - pasaules čempiones tituls un olimpiskā medaļa. Viņa atzina, ka tieši olimpiskā godalga ir tas mērķis, kam sportists pakļauj savu veselību.

"Ziedošu savu veselību, lai turpmākos četrus gadus izturētu un paveiktu to, ko neviena sieviete Latvijā brīvajā cīņā nav izdarījusi," teica Grigorjeva. "Pasaules čempionāta medaļa man ir, Eiropas čempiones tituls arī, bet gribas to, kas vēl nav sasniegts."

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Kāds var teikt, ka tās ir pārspīlētas ambīcijas, bet nevar vienkārši turpināt gatavoties kā kārtējam turnīram, uzsvēra Grigorjeva. Viņa zina, cik daudz darba jāiegulda, tomēr sportiste apzinās savas rezerves, lai kļūtu labāka un koncentrētu spēkus 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm. 

Maija sākumā Serbijā sudraba medaļu Eiropas čempionātā ieguvusī sportiste pasmej, ka daži jau runā par viņas 26 gadiem kā vecumu, taču Grigorjeva atgādināja, ka augstus sasniegumus cīņas sportā ir guvušas arī daudz vecākas sportistes. 

Daugavpiliete Grigorjeva pašlaik gatavojas Rīgā, kur viņai treniņu procesā palīdz cīņas sportā pieredzējušais Armands Zvirbulis. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti