Sporta studija

Vēja tuneļa lidotājs Toms Īvāns

Sporta studija

Sporta studija III

Sporta studija I

Brieža un Glovacka cīņas norises vieta kļūs zināma tuvāko nedēļu laikā

Pasaules Boksa supersērijas organizators Kalle Zauerlands pauž, ka Rīga ir pierādījusi, ka spēj organizēt augsta līmeņa boksa mačus, taču, vai tiešām supersērijas pusfināls, kurā Latvijas bokserim Mairim Briedim būs jācīnās ar poli Kšištofu Glovacki, notiks Latvijā, visticamāk, taps skaidrs tuvāko divu nedēļu laikā.

“Mairim bija grūta cīņa Čikāgā, tomēr būtu muļķīgi apgalvot, ka viņam nav izredžu pusfinālā. Viņš tikai kļūst aizvien labāks. Mairis šobrīd ir pirmais numurs Pasaules boksa padomes vērtējumā,” uzskata Zauerlands.

Viņaprāt, bukmeikeri novērtēs gaidāmo pusfināla cīņu kā līdzvērtīgu. “Ja paskatāmies uz abiem bokseriem – Briedi un Glovacki, tad viņi ir bijušie pasaules čempioni. Būšu ļoti pārsteigts, ja šīs cīņas uzvarētājs nekļūs par pasaules čempionu šajā un pasaules boksa organizācijas versijā. Pagaidām izskatās, ka bokseri pusfinālā cīnīsies par abām šo organizāciju jostām,” norāda Zauerlands, gan piebilstot, ka tas būtu iespējams tikai gadījumā, ja šobrīdējais čempions Oleksandrs Usiks pārietu uz smagsvariem.

“Pirms Usika cīņas apgalvoju, ka Latvija ir spējīga uzņemta visaugstākā līmeņa boksu. Manuprāt, Brieža un Usika cīņas organizatoriskais līmenis neatpalika no labākajām cīņām Lasvegasā. Tobrīd visa boksa pasaules uzmanība bija vērsta Latvijas virzienā. Ar cīņām, kuras organizējām Rīgā, esam uzlikuši Latviju uz pasaules boksa kartes, tāpēc labprāt atgrieztos Rīgā ar pusfinālu. Tomēr jāsaprot – šis ir bizness. Šobrīd izskatām variantus Krievijā, Polijā, ASV un, protams, arī Rīgā,” par gaidāmās pusfināla cīņas norises vietu teic organizators.

Viņš plāno drīzumā ierasties Latvijā, lai tiktos ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Zauerlands sagaida, ka vienošanās tiks panākta tuvāko divu nedēļu laikā, kad taps skaidrs, kur cīņa risināsies.

“Pati cīņa varētu notikt ne ātrāk kā martā. Ja izvēle kritīs par labu Rīgai, tad tas būs grandiozs notikums. Īpaši Mairim, kurš savu līdzjutēju priekšā otro reizi mēģinās iekļūt finālā,” norāda Zauerlands.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cīņas
Sports
Jaunākie
Interesanti