Sporta ziņas

Latvijas vīru hokeja izlase šodien aizvadīs pirmo šī gada treniņu Boba Hārtlija vadībā

Sporta ziņas

ATP sezonas finālturnīrā tenisā intrigu netrūks

Briedis sestdien uzsāks otro Pasaules boksa supersērijas sezonu ar cīņu pret Mikaeljanu

Briedi boksa supersērijas mačā Čikāgā eksperti uzskata par favorītu

Latvijas bokseris Mairis Briedis 10. novembrī ASV iesāks otro Pasaules boksa supersērijas sezonu un Čikāgā ceturtdaļfinālā tiksies ar Noelu Mikaeljanu. Armēņu izcelsmes Vācijas pārstāvis sacensībās startē arī ar vārdu Noels Gevors, un cīņa notiks pirmā smagā svara kategorijas (līdz 90,7 kilogramiem) ietvaros.

Tā ir pasaules supersērijas otrā daļa un pasaulē pēdējā laikā daudz popularizēta, un tā ir nozīmīga arī bokseriem gan viņu izaugsmē, gan arī finansiālajā jautājumā.

Profesionālis tādēļ arī ir profesionālis, neatkarīgi no tā, par kādu honorāru viņš cīnās. Elvis Mihaiļenko, pirmais Latvijas čempions profesionālajā boksā un pirmais no Latvijas bokseriem, kurš izcīnījis kādu no prestižākajiem tituliem profesionālajā boksā, telefonintervijā Latvijas Radio apstiprināja, ka te cīņa būs nozīmīga.

“Viņš ir tehnisks bokseris. Es gan nedomāju, ka viņam pietiek rūdījuma tāda līmeņa cīņās pagaidām. Kaut gan iespējams, ka pēdējo gadu viņš ir cīnījies kā profesionāls bokseris, palicis tāds sūrāks,” par Brieža pretinieku izteicās Mihaiļenko. Viņš arī izteica cerību, ka Čikāgā Mairi varētu atbalstīt daudz ASV latviešu.

Raksturojot savu sāncensi, Briedis norādījis, ka viņš ir bijis pasaules boksa organizatora Kalles Zauerlanda komandā, kurš sliktus bokserus pie sevis neturot. Sagatavošanās ritējusi pēc plāna. Bijuši seši sparinga partneri - divi no Anglijas, viens no Polijas, Ukrainas, Latvijas un pēdējais no Nīderlandes.

Mairim Briedim ir vēlme atgūt zaudēto pasaules čempiona jostu. Dievs ir devis otru iespēju pierādīt sevi atbalstītājiem un nelabvēļiem, un bokseris cer, ka atvedīs uz Latviju atpakaļ pasaules čempiona jostas. Fiziski viņš jūtas labi, svarīgākais strādāt smagi ar visu boksa tehniku. Arī zaudējums “Arēnā Rīga” bija viela pārdomām .

“Iespējams, bija vajadzīga tāda cīņa, lai aizdomātos par treniņa procesu un daudzām lietām,” atzina bokseris.

Armēņu izcelsmes Brieža sāncensis pirms gaidāmā dueļa atzinis latvieti par cīņas favorītu. Viņam esot laba skola un spēcīgs sitiens, tomēr 28 gadus vecais Gevors pats sevi uzskata par gudrāku un darīšot visu iespējamo, lai uzvarētu. Cīņas taktika - sit un neļauj, lai tev iesit. Tādam ir jābūt boksam.

Briedi par cīņas favorītu uzskata arī Mihaiļenko, prognozējot, ka Mairis uzvarēs no posmā septītā līdz desmitajam raundam. Taču viņš neizslēdz iespēju, ka cīņa varētu noritēt visus 12 raundus un uzvarētāju noteiks pēc punktiem.

“TV Play Baltics” nodrošina lielās boksa nakts tiešraidi HD kvalitātē. Cīņu latviešu valodā komentēs   komentētājs Aivars Zahārovs, un, viņaprāt, Briedim ir lieliskas iespējas uzvarēt, uzsverot, ka armēnim nav bijuši tik spēcīgi pretinieki kā Mairim.

Briedis 25 cīņās guvis 24 uzvaras, 18 gadījumos virsroku gūstot ar nokautu. Gevors karjeras laikā 24 cīņās izcīnījis 23 uzvaras, desmit no tām - ar nokautu. Supersērijas pusfinālā uzvarētājs tiksies ar poli Kšištofu Glovacki vai krievu Maksimu Vlasovu, kuri savstarpēju cīņu arī aizvadīs sestdien Čikāgā.

Jāatgādina, ka pirmajā supersērijas sezonā Briedis pusfinālā piekāpās vēlākajam čempionam Oleksandram Usikam no Ukrainas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cīņas
Sports
Jaunākie
Interesanti