Rīta Panorāma

Intervija ar Vjačeslavu Kaščejevu

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Mariannu Milovsku

Bokseris Briedis: Lepnums par tiem, kas tikuši uz Rio

Mairis Briedis kā profesionāls bokseris uz dalību olimpiskajās spēlēs netiecās, tomēr pretendents uz pasaules čempiona titulu piektdien Latvijas Televīzijas "Rīta Panorāmā" pastāstīja, ka lepojas ar ikvienu sportistu, kurš izcīnījis tiesības startēt Rio.

Briedis jūtas lepns par katru atlētu, kas izcīnījis vietu Rio olimpiešu vidū, jo tas nozīmē pārvarēt ļoti lielu atlasi. Latvijas olimpiskie sportisti ir malači, bet tas, kā katram Rio iet, jau ir atkarīgs no daudziem faktoriem, sprieda bokseris.

Aktualitātēm Rio spēlēs Briedis seko, īpašu vērību veltot Latvijas sportistiem, kā arī topa notikumiem. Pats gan viņš nevar iedomāties, kurā sporta veidā darbotos, ja nebūtu bokseris. Briedis iepriekš bija iecienījis ekstremālas sporta nodarbes, bet tagad no tām ir atgājis un labprātāk pēc treniņiem vienkārši aktīvi atpūšas.

Pagalmā hokeju Briedis nav spēlējis un tikai pāris reizes ir stāvējis uz slidām. Bērnībā viņš vairāk spēlējis futbolu un ar vienaudžiem iesaistījies fiziskajai attīstībai noderīgos vingrinājumos. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cīņas
Sports
Jaunākie
Interesanti