Sporta studija

Sporta studija

Sporta studija

Kalnu riteņbraucējs Blūms: Priecājos par sezonā sasniegto stabilitāti

Bokseris Briedis: Treneris devās uz Londonu novērtēt Okoliju

Bokseris Briedis: Ja būs cīņa ar Okoliju, labāk zināsim, kā sagatavoties

Latvijas bokserim Mairim Briedim nebūtu iebildumu tikties ringā ar britu Lorensu Okoliju, ja vien abu pušu pārstāvji vienosies par atbilstošiem cīņas nosacījumiem. Briedis Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka viņa treneris nedēļas nogalē vēroja Okoliju klātienē cīņā Londonā, gatavojoties iespējamam duelim.

Smagsvaru Oleksandra Usika un Entonija Džošua lielās cīņas vakara ievadā Okolijs pieveica Melnkalnes bokseri Dilanu Prašoviču un pārliecinoši aizstāvēja Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempiona titulu pirmajā smagajā svarā. Okolija treneris Šeins Makgigans vēlas, lai viņa aizbilstamais līdz gadumijai vai 2022.gada sākumā tiktos ar Briedi titula apvienošanas cīņā.

Profesionālajā boksā netrūkst daudz dažādu runu, tomēr Okolijam un Džošua ir viens promotieris Edijs Hērns, un tas varētu veicināt iespēju, ka

Brieža cīņai pret Okoliju tiešām būtu pietiekams nodrošinājums. 

"Nolēmām aizsūtīt treneri [Dmitriju Šiholaju] uz Angliju paskatīties šo [Usika un Džošua] cīņu klātienē," pastāstīja Briedis. "Vairāk mūs, protams, interesē Okolijs, lai redzētu klātienē, kā viņš kustās, kā viņš sit, kā jūtas ringā. Televizors un klātiene ir divas dažādas lietas. Ja notiks cīņa ar Okoliju, ir mazliet vairāk skaidrs, kā mēs gatavosimies šai cīņai."

Okolijs ne pirmo reizi mēģina izaicināt Briedi uz cīņu. Ja vien tiks noformēts līgums par cīņas norisi,

Briedis labprāt dotos ringā pret Okoliju vienlaicīgi ar cīņu, kurā Džošua pretendētu revanšēties Usikam.

"Tagad ir tikai dokumentu jautājums.. noslēdzam līgumu un varam taisīt [cīņu pret Okoliju]. Taisām, kad Usiks ar Džošua boksēsies. Taisām ar Okoliju, nav problēmu, būs vēl skaistāka cīņa un vēl lielāks notikums."

Savukārt Usika uzvarēto cīņu pret Džošua Briedis nosauca par gada notikumu boksā. Viņaprāt, Džošua pieļāva lielu kļūdu gatavošanās procesā, sagatavojot tikai vienu cīņas risinājumu, kas pret Usiku izrādījās neefektīvs. 

Briedim nākamā cīņa būs 16.oktobrī "Arēnā Rīga" pret Vācijas bokseri Arturu Mannu, aizstāvot Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svarā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti