Sporta studija

Pludmales volejbolists Točs nesteigsies pārinieka izvēlē

Sporta studija

Sporta studija

Bokseris Briedis: Cīņā pret Mannu palikt bez skatītājiem būtu traģiski manai karjerai

Bokseris Briedis: Cīņā pret Mannu palikt bez skatītājiem būtu traģiski manai karjerai

Jau sestdien Rīgā cīņa aizvadīs bokseris Mairis Briedis, kuram pretim stāsies Arturs Manns no Vācijas. Mairis gatavojas cīņai, un rīta skrējienā kopā ar bokseri devās arī “Sporta studija”.

Skriešana ir neatņemama Maira Brieža ikdienas sastāvdaļa visa gada garumā, arī cīņas nedēļā. Pasaules boksa apskatnieki norādījuši, ka Maira komanda nākamo pretinieku Arturu Mannu no Vācijas izvēlējušies paši. Lai arī Manna statistika ir ļoti laba, pretinieki allaž bijuši ārpus TOP20. Vienīgajā cīņā pret TOP20 bokseri viņš piedzīvoja vienīgo zaudējumu karjerā.

Mairis gan šādam apgalvojumam nepiekrīt, norādot, ja būtu iespēja izvēlēties, viņš izvēlētos boksēt ar Oleksandru Usiku vai kādu no TOP bokseriem. “Jo tur ir pavisam citi ienākumi, bet šeit ir gan bīstams, gan nezināms bokseris,” pauda Briedis, uzsverot, ka nenovērtēt pretinieku gan būtu kļūda.

Pēc uzvaras Supersērijā pār kubieti Junielu Dortikosu, sporta pasaule gruzdēja no ziņām, ka Briedis pāries uz smagsvara kategoriju. Un tiešām pāreja bija sākusies. “Es biju nobriedis un piebriedis,” norādīja Briedis, atklājot, ka bija pieņēmies svarā līdz 104 kilogramiem.

Viņš bija strādājis gadu, lai uzņemtu svaru un sevi pierādītu smagsvaros un boksētu ar čempioniem. Un, lai nopelnītu naudu. Taču piedāvājumi bija par krietni mazāku summu, nekā boksējot līdzšinējā svara kategorijā. Tādēļ Briedis nolēma neatteikties no jau iepriekš sasniegtā, lai boksētu par grašiem ar smagsvariem.

Brieža dopings ir viņa tauta, tādēļ viņš ar bažām gaidīja, ko izlems valdība. Jo viss taču varēja beigties tāpat, kad tika aizvadīta cīņa ar Dortikosu – pandēmijas dēļ ilgi gaidītā cīņa tika atlikta vēl un vēl, un beigās aizvadīta bez skatītājiem. “Lūdzu Dievu, lai neatkārtotos kā ar Dortikosu, tas būtu traģiski priekš manas karjeras,” atzina Briedis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti