Pasaules kauss bobslejā un skeletonā

Pasaules kausa izcīņa bobslejā un skeletonā

Pasaules kauss bobslejā un skeletonā

PK bobslejā. 2.brauciens sievietēm.

VIDEO: Ķibermaņa divnieks neaizsniedzas līdz medaļai PK posmā Kalgari

Noslēdzošajā Pasaules kausa posmā bobslejā, kas risinās Kalgari, Oskara Ķibermaņa pilotētais divnieks izcīnīja sesto vietu. Pasaules kausa kopvērtējumā gan viņam otrā vieta.

Ķibermaņa divnieks no posma uzvarētāja vācieša Frančesko Frīdriha pilotētās ekipāžas divu braucienu summā atpalika 0,53 sekundes.

Frīdriha divnieks divu braucienu summā uzrādīja laiku minūte un 50,84 sekundes, izcīnot astoto uzvaru astoņos Pasaules kausa posmos un kļūstot par šīs sezonas uzvarētāju. Otrajā vietā ierindojās kanādieša Džastina Kripsa ekipāža, bet trešajā - Johanesa Lohnera divnieks.

Ķibermanis trasē devās kopā ar stūmēju Dāvi Spriņģi. Starta laiks pirmajā braucienā šai Latvijas ekipāžai tālu no labākā - 5,28 sekundes. Taču no pirmā brauciena līdera Frīdriha ekipažas Oskaru šķīra 0,18 sekundes sekundes, kas ierindoja viņu piektajā vietā.

Oskara Ķibermaņa divnieka pirmais brauciens

Pilotam Ralfam Bērziņam ar stūmēju Māri Priekuli starts nepadevās - vien 5,39 sekundes. Arī brauciena ātrums nebija pietiekams un mazās kļūdiņas, kas neļāva viņam ierindoties augstāk par 25. vietu, atpaliekot no līdera 1,12 sekundes un netiekot pie otrā brauciena.

Ralfa Bērziņa ekipāžas brauciens

Ķibermaņa braucienu Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandris Prūsis novērtēja kā normālu, piebilstot, ka abi kopā sacensībās braukuši pirmo reizi. Tikmēr par Bērziņu treneris atklāja, ka kopā ar treniņbraucieniem šī ekipāža Kalgari trasē braukusi vien piecas reizes, un sacensībās uzrādīts vissliktākais rezultāts.

Intervija ar Sandi Prūsi pēc pirmā brauciena

Pirmā brauciena spilgtākie brīži

Otrajā braucienā Ķibermaņa ekipāža uzrādīja identisku starta laiku ar pirmo, bet trasi veica lēnāk - 55,72 sekundēs.

Oskara Ķibermaņa divnieka otrais brauciens

Pēc sacensībām Prūsis atzina, ka Frīdriha uzvara viņu nav pārsteigusi: "Jēzus Kristus atkal uzvarēja." Par Ķibermaņa braucienu viņš norādīja, ka tendence trases lejasdaļā nav bijusi laba - pirmajā braucienā tā bijusi labāka.

Telefonintervija ar Sandi Prūsi pēc otrā brauciena

Otrā brauciena spilgtākie brīži

Sezonas kopvērtējumā uzvara Frīdriham (1800 punkti), otrajā vietā Ķibermanis (1564 punkti), bet trijnieku noslēdza vācietis Niko Valters (1232 punkti) Bērziņa divniekam kovērtējumā 690 punkti un 18. pozīcija. 

Pasaules kausa izcīņa gan vēl nebeidzas, jo jau svētdien startēs četrinieku ekipāžas. Kā apsolīja Sandis Prūsis, stūmēji Ķibermanim būs labākie. Tiešraides LTV7 un REPLAY.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Bobslejs
Sports
Jaunākie
Interesanti