Sporta ziņas

Pasaules kauss biatlonā. Sprints vīriešiem

Sporta ziņas

Pasaules kausa izcīņa skeletonā vīriešiem un sievietēm

EK bobslejā un skeletonā Siguldā norisināsies «Covid-19 drošības burbulī»

Siguldā gatavojas Eiropas kausa posmiem, Vācijas bobslejisti Covid-19 dēļ nestartēs

Eiropas kausa sacensībās nedēļas nogalē Siguldā Vācijas ekipāžas nepiedalīsies Covid-19 dēļ. Komandai jau esot Latvijā, Vācijas federācija paziņoja, ka vairāki sportisti ir kontaktpersonas saslimušajiem Vācijā.

Jau Latvijā vienam Vācijas delegācijas dalībniekam konstatēja pozitīvu testu. Vācieši pēc savas iniciatīvas veica izmeklēšanu un informēja, ka sacensībās nebrauks, pastāstīja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

Latvijas komandai Covid-19 testi bija jānodod vairākkārt, gan atgriežoties no sacensībām Vācijā, gan ienākot “drošības burbulī” Siguldā. Visi testi bija negatīvi. 

Vāciešiem nestartējot, labākie treniņbraucienos bija latvieši Dāvis Kaufmanis un Emīls Cipulis, kuri arī šajā posmā ir gatavi startēt ar dažādiem stūmējiem. Kaufmanis paskaidroja, ka komandā testē dažādus variantus, turklāt ekipāžā saskaņotai sadarbībai nepieciešams ilgāks laiks.

Skeletonā piedalīsies pieci latvieši, tiesa, gluži kā Pasaules kausa sacensībās, arī šoreiz sacensības būs bez skatītājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti